Ana Sayfa Paribulog Paribu “Yarının Dünyası” ve “Tüm Zamanların En Yükseği” ile Kripto Para Konusunda...

Paribu “Yarının Dünyası” ve “Tüm Zamanların En Yükseği” ile Kripto Para Konusunda Doğru Bilginin Kaynağı

488
hubogi-paribu-yarinin-dunyasi-ve-tum-zamanlarin-en-yuksegi-ile-kripto-para-konusunda-dogru-bilginin-kaynagi-main

Türkiye’nin lider kripto para işlem platformu Paribu kripto para ekosisteminde doğru bilginin kaynağı olmaya devam ediyor.

Paribu’nun sponsorluğunda hayata geçirilen, Yekta Kopan’ın sunduğu video serisi “Yarının Dünyası” ve Mert Fırat ile İsmail Hakkı Polat’ın sunduğu podcast serisi “Tüm Zamanların En Yükseği”nde kripto para ve blokzincir teknolojisine dair merak edilen sorular yanıtlanıyor.

Yarının Dünyası bugünden şekillenir

Paribu sponsorluğunda yayınlanan “Yarının Dünyası” video serisinin sunuculuğunu seslendirme sanatçısı ve yazar Yekta Kopan üstleniyor. Video serisinde spordan sanata teknolojiden finansa alanında uzman isimler “yarının dünyası”na dair beklentilerini anlatıyor.

Blokzincir ve kripto para etkisinin hayatımızda neleri değiştirdiğinin konuşulduğu yayın Paribu’nun YouTube kanalında yer alıyor.

paribu-yarinin-dunyasi-ve-tum-zamanlarin-en-yuksegi-ile-kripto-para-konusunda-dogru-bilginin-kaynagi-1

Yarının Dünyası’nda konuklarının alanlarına yönelik soruların yanında piyasa, ekonomi, iklim krizi, cinsiyet eşitliği, sürdürülebilirlik, siber güvenlik gibi konular da ele alıyor.  Yarının Dünyası serisinde şimdiye kadar yayınlanan bölümlerde Mert Fırat, Serdar Kuzuloğlu, Arda Türkmen, Barış Özcan gibi isimler yer aldı.

YouTube’daki içerikleriyle tanınan Barış Özcan’ın konuk olduğu son bölümü aşağıda bulabilirsiniz.

“Tüm Zamanların En Yükseği” devam ediyor

Bugünün ve geleceğin radyosu konumunda yer alan podcast serileri günümüzde milyonlarca kişi tarafından sevilerek takip ediliyor.

Paribu bu mecra yoluyla da doğru bilginin kaynağı olmayı sürdürüyor. Justwork’ün katkıları ile ünlü oyuncu Mert Fırat ve kripto para dünyasının uzman ismi İsmail Hakkı Polat’ın hazırlayıp sunduğu “Tüm Zamanların En Yükseği” podcast serisinin sponsoru olarak yer alıyor.

Podcast serisinde Mert Fırat ve İsmail Hakkı Polat konukları ile tüm zamanların en yüksek heyecanını, ilgisini ve hızını yaratan blokzincir teknolojisi ile başta Bitcoin ve diğer kripto paralar olmak üzere, kripto para dünyasının öne çıkan konularını konuşuyor.

Kripto para dünyasının günlük hayata, ekonomiye, kültür ve sanata, teknolojiye, spora, hukuka ve diğer farklı alanlardaki etkilerine dair merak edilenleri ve yarattığı değişimleri Mert Fırat ve İsmail Hakkı Polat “Tüm Zamanların En Yükseği” podcast serisinde ağırladığı uzman isimlerle birlikte anlatıyor.

paribu-yarinin-dunyasi-ve-tum-zamanlarin-en-yuksegi-ile-kripto-para-konusunda-dogru-bilginin-kaynagi-2

Programın şimdiye kadar yayınlanan bölümlerinde sevilen sanatçı Can Bonomo, YouTube videoları ve “Merdiven Altı Terapi” isimli podcast serisi ile ünlenen Deniz Dülgeroğlu, Paribu CEO’su Yasin Oral, spor yazarı ve yorumcusu Mehmet Demirkol gibi isimler konuk oldu.

Mert Fırat ve İsmail Hakkı Polat’ın Paribu desteği ile hazırlayıp sunduğu “Tüm Zamanların En Yükseği” podcast serisi Spotify’da ve Paribu’nun YouTube kanalında yayınlanıyor. Can Bonomo’nun konuk olduğu serinin yayınlanan son bölümünü Spotify’da dinlemek için buraya tıklayabilir veya Paribu’nun YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Yarının dünyasını şimdiden inşa eden Paribu, “Kripto para ekosisteminde ihtiyacınız olan yatırım tavsiyesi değil doğru bilgidir” diyerek çalışmalarını sürdürüyor.

“Yarının Dünyası” ve “Tüm Zamanların En Yükseği”nin yanı sıra “Paribu Sözlük”, “Paribu Soru Bankası” gibi video serileri ve resmi blogu ParibuLog üzerinden ekosisteme doğru bilgi vermeyi sürdürüyor.

Herkesin aklında, dilinde, cebinde olan Türkiye’nin en yüksek hacimli kripto para işlem platformu Paribu, kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor.

7/24 kripto para ve TL yatırma çekme işlemi yapılabilen Paribu’da Bitcoin dahil onlarca kripto para birimi anında alınıp satılabiliyor.

Sen de geç kalma, Bitcoin dünyasına ilk adımını Paribu ile at.

App Store ve Google Play üzerinden Paribu’yu indirerek kripto para işlemlerinize anında başlayabilirsiniz.