Ana Sayfa İnceleme Dark Knight Figürü Huzurlarınızda: Eşsiz Bir Şaheser!

Dark Knight Figürü Huzurlarınızda: Eşsiz Bir Şaheser!

602
Dark Knight Figürü Huzurlarınızda: Eşsiz Bir Şaheser!
Dark Knight Figürü Huzurlarınızda: Eşsiz Bir Şaheser!

Daha önce gördüğünüz tüm figürleri unutun ve sahneyi en güzeline bırakın, Black Desert’ın efsanevi Dark Knight figürü karşınızda! Güney Kore’nin oyun devi Pearl Abyss’in figür dünyasında başarılı işleri ile öne çıkan Blitzway’le birlikte tasarladığı Dark Knight figürü incelemesine hazır mısınız?

Dark Knight Figürü Huzurlarınızda: Eşsiz Bir Şaheser!Devasa çok oyunculu rol yapma oyunları arasında en çok sevilenlerden biri olan Black Desert’ın Dark Knight sınıfı, gerçeği aratmayacak gerçekçilikteki figürü ile hayat buldu. Oyunda güzelliği ile akıllara kazınan Dark Knight, Ay’ın gücünü takip eden bir sınıftır. Yüksek hasarlar çıkarabildiği kılıcı Kriegsmesser dışında karanlık büyüleri de kullanabiliyor. Bu güzel ve güçlü sınıf PvE ve PvP savaşlarda oldukça başarılı sonuçlar çıkarabiliyor.

Dark Knight Figürü Huzurlarınızda: Eşsiz Bir Şaheser!Pearl Abyss tarafından bize gönderilen hediye figür, eşsiz bir parça olduğunu daha paketinden hissettirmeye başlıyor. Üstün güvenlik ve koruma yöntemleri ile hazırlanan paket üç katmandan oluşuyor. Figürün tüm parçaları bu katmanlar arasında taşıma sırasında yaşanabilecek tüm baskı, darbe ve hasarlardan korunabilmesi için müthiş bir özenle yerleştirilmiş. Hayranlık uyandıran bu paketlemeyi aştığınızda ise hayranlığınızı on kat daha artıracak Dark Knight ile karşılaşıyorsunuz.

Dark Knight Figürü Huzurlarınızda: Eşsiz Bir Şaheser!Oldukça büyük bir figür olan Dark Knight’ın uzunluğu platformu ile 55 cm’e ulaşıyor. Platformun enine genişliği ise 40 cm kadar. Yalnızca boyotlarına bakarak bile figürün bulunduğu ortamdaki odak noktası olacağını kestirmek çok da zor değil. Güzeller güzeli Dark Knight, etrafında yabani gül filizlerinin bulunduğu kayalıkların arasında tüm heybetiyle salınıyor. Figürü sarmalayan bu gül filizleri aynı zamanda usb-c tip bir kablo ile bağlandığı zaman mavi led bir aydınlatma ile figüre ihtişam katıyor.

Dark Knight Figürü Huzurlarınızda: Eşsiz Bir Şaheser!Dark Knight’ın zırhından, ayakkabısına, muhteşem silahı Kreigsmesser’dan dövmelerine kadar her bir detayı görülmemiş bir işçilikle ince ince işlenmiş. Omuzlarından salınan pelerin bile o kadar gerçekçi şekilde yapılmış ki havasız bir odada bile esen soğuk rüzgarları hissedebilirsiniz.

Dark Knight Figürü Huzurlarınızda: Eşsiz Bir Şaheser!Figür öylesine incelikle tasarlanmış ki baktığınız her köşesinde bambaşka bir ayrıntı ile karşılaşıp hayran oluyorsunuz. Dark Knight’ın zırhının en çarpıcı ayrıntısı Kreigsmesser’ı da tuttuğu elinden başlayıp tüm kolunu saran ve açan gerçek bir gülü anımsatan zırh parçası olabilir. Omuzundaki ihtişamlı güle uzanan bu kolda açan bir metal çiçeğin doğuşunu görebiliyorsunuz.

Dark Knight Figürü Huzurlarınızda: Eşsiz Bir Şaheser!Tüm parçaları ile bir sanat eserini andıran bu muhteşem figürü geçebilecek güzellikte bir başka figür uzunca bir süre piyasaya çıkmayabilir. Satış fiyatı yaklaşık 500$ olan Dark Knight figürünün sınırlı sayıda üretildiğini ve tam bir koleksiyon parçası olduğunu hatırlatmakta da fayda var.

Dark Knight Figürü Huzurlarınızda: Eşsiz Bir Şaheser!