Ana Sayfa İnceleme Keyifli Zaman Geçireceğiniz Mobil Oyun Önerileri

Keyifli Zaman Geçireceğiniz Mobil Oyun Önerileri

614
Keyifli Zaman Geçireceğiniz Mobil Oyun Önerileri

Keyifli Zaman Geçireceğiniz Mobil Oyun Önerileri! Mobil oyunlar gün içerisinde vakit geçirmenize olanak tanıyan keyifli aktivite seçeneklerinden biridir. Telefonlarla uzun zaman geçirdiğimiz bu dönemde dilerseniz kendi başınıza dilerseniz arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz keyifli birçok oyun bulunuyor. Gün içinde vaktin nasıl geçtiğini fark ettirmeyecek birçok farklı oyunu sizin için sıraladık. İşte eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak mobil oyunlardan bazıları;

Keyifli Zaman Geçireceğiniz Mobil Oyun ÖnerileriCall of Duty

Bilgisayar oyunu da oldukça sevilen oyunlar arasında yer alan Call of Duty’nin mobil oyunu, özellikle nişancı oyunu sevenlerin ilgisini çekiyor. Call of Duty, farklı mekaniği ve hızlı temposuyla ilk sırada yer alıyor. Battle royale dışında farklı modları bulunan oyun, FPS oyunlarına ilgi duyanlar için zevkli bir oyun deneyimi yaşatıyor.

Keyifli Zaman Geçireceğiniz Mobil Oyun ÖnerileriCount Masters

Ordu oluşturma, düşmanı yok etme ve engellerden kurtulma gibi aşamaları olan oyun,  bu ara oldukça ilgi görüyor. Oyunda amaç ordunuzu olabildiğince genişletmektir. Bunun yolu ise kapıları aşmaktan geçiyor. Kapılarda yazan sayı, ordunuzun ne kadar genişleyeceğini belirlemektedir. Böylece daha fazla savaşçıya sahip olmak için doğru kapıyı seçmeniz gerekmektedir.

Keyifli Zaman Geçireceğiniz Mobil Oyun ÖnerileriGarena Free Fire

En fazla indirme sayısına sahip oyunlardan olan bu oyun temel olarak bir battle royale-survivor oyunu. 10’ar dakikalık oyunlarda 49 diğer oyuncuyla ıssız bir adada hayatta kalan son kişi olabilmek ve oyunu kazanmak için mücadele etmeniz gerekiyor. Önemli olan şey adaya ineceğiniz yeri doğru seçmek ve güvenli alan içerisinde kalmaya özen göstermek. Garena Free Fire battle royale severlerin ilgisini çekecek oyunlar arasında yer alıyor.

Keyifli Zaman Geçireceğiniz Mobil Oyun ÖnerileriRush Royale

Rush Royale, savunma ve hedef yok etme oyunlarını sevenlerin ilgisini çekecek mobil oyunlar arasında yer alıyor. Özetle sürükleyici bir kule savunma oyunu olan Rush Royale, de asıl gaye sürekli bir şekilde size doğru ilerleyen canavarları kulenize erişmeden yok etmek ve kulenizi korumak.

Keyifli Zaman Geçireceğiniz Mobil Oyun ÖnerileriDownhill Smash

Aralıksız oynayabileceğiniz bu oyundaki amaç, içinde yuvarlandığınız kaya parçasını olabildiğince uzak bir yere taşımaktır. Engelleri aşarak oynayabileceğiniz Downhill Smash, internetsiz oynanabilecek oyun isteyenler için uygundur.

Keyifli Zaman Geçireceğiniz Mobil Oyun ÖnerileriAmong Us

Bir dönem tüm dünyada büyük bir yankı uyandıran Among Us hala en sevilen mobil oyunlar arasında yer alıyor. Bazı oyuncuların sahtekâr diğer oyuncuların ise ekipten olduğu oyunda, içinde yolculuk yaptığınız uzay geminizdeki arızaları size verilen görevleri yerine getirerek arızaları çalışıyorsunuz. Fakat işler o kadar da kolay değil. Ekibiniz içerisinde gizlenen sahtekârlar masum ekip üyelerini ansızın öldürebiliyor. Tüm ekibiniz yok olmadan önce arızaları tamamlamak veya aranızdaki sahtekarları bulmak zorunda olunan bu oyunda keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Keyifli Zaman Geçireceğiniz Mobil Oyun Önerileri ve oyunlarla ilgili tüm içerikler için Hubogi adresini takip etmeye devam edin.