Ana sayfa Paribulog Sanat ve Sporda Da Herkesin Aklında Paribu!

Sanat ve Sporda Da Herkesin Aklında Paribu!

175

Türkiye’nin lider kripto para işlem platformu Paribu, yaklaşık 4 milyon kullanıcısı ve 7/24 sağladığı kripto para işlem hizmeti ile herkesin aklında yer alıyor. Türkiye’de yüz binlerce kullanıcının Bitcoin dünyasına ilk adımını atmasını sağlayan Paribu, hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmetinin yanı sıra artık spor ve kültür sanat alanında da adından söz ettiriyor. Paribu spor ve kültür sanata verdiği desteklerde herkesin aklında olmaya devam ediyor.

Team Paribu Tokyo’da Zafere Koşacak

Paribu, Tokyo Olimpiyatları’nda Türkiye’yi temsil edecek farklı branşlardan 7 milli sporcunun sponsoru oldu. Çocukları ve gençleri spora teşvik etmenin öneminin bilinci ile gerçekleştirilen sponsorlukla millilerimize başarıya giden yolun her adımında Paribu eşlik edecek. 2020 yılında pandemi sebebi ile ertelenen Tokyo Olimpiyatları’nın 2021 yılı içerisinde gerçekleşmesi bekleniyor. 7 milli sporcumuzun yer aldığı Yarının Takımı “Team Paribu” da Tokyo’dan altın madalya ile dönmek için yoğun antrenmanlarına devam ediyor.

Team Paribu, millî voleybol takımı kaptanı Eda Erdem, artistik jimnastikçi Ahmet Önder, rüzgâr sörfçüsü ve yelkenci Dilara Uralp, modern pentatlet İlke Özyüksel, basketbolcu Sertaç Şanlı, yüzücü Nida Eliz Üstündağ ve atlet Berfe Sancak yer alıyor. Paribu’nun desteği ile milli sporcularımızın Tokyo’da büyük başarıların altına imza atmaları bekleniyor.

sanat-ve-sporda-da-herkesin-aklinda-paribu-1Paribu CEO’su Yasin Oral, sponsoru oldukları ve ülkemizi temsil edecek 7 milli sporcunun yer aldığı Team Paribu için şu ifadeleri kullandı:

“2021 Tokyo Olimpiyatları’nda ülkemizi temsil edecek olan Team Paribu’ya olimpiyat yolculuklarında eşlik ettiğimiz için mutluyuz. Hazırlık sürecinin çok verimli geçeceğinden ve sporcularımızın en iyi performansı sergileyeceğinden eminiz. Team Paribu’nun çalışmalarının ve başarılarının ülkemizdeki pek çok çocuğu ve genci spor yapmaya teşvik edeceğini biliyoruz. Bunun için ayrıca mutluyuz. Olimpiyat yolculuğunun tüm adımlarında maddi ve manevi desteğimizi sürdüreceğiz. Türkiye’yi, 2021 Tokyo Olimpiyatları’nda temsil edecek sporcularımıza başarılar diliyorum.”

“Yerli Yeni” Sanatçılar Paribu Sayesinde Kendilerini Gösterecek

Spora olan desteğinin yanında Paribu kültür sanat alanında da önemli adımlar atıyor. Müzik tutkunlarının heyecanla takip ettiği Akustikhane ile birlikte yepyeni bir seriye başlayan Paribu geleceğimizde yer edecek şarkıları şimdiden müzikseverlere sunuyor. “Yeni Yerli” ismini verdikleri bu yeni seride hem kendi besteleri hem de yaptıkları cover’lar ile ülkemizden 11 yeni sanatçı yer alıyor.

Şimdiye kadar 4 bölümü yayınlanan Yeni Yerli’nin konukları Asya Sarı, Ceylan Anıl, Emir Baran Sezginer ve Sinan Günel oldu. Her biri farklı alanlardan gelen başarılı ve yerli müziğin geleceğini oluşturacak genç yetenekler, Yeni Yerli serisinde sevilen şarkılara kendi yorumlarını katarak muhteşem cover’lara imza attı ve daha önce duyulmamış kendi bestelerini seslendirdi.

sanat-ve-sporda-da-herkesin-aklinda-paribu-2

Serinin ilk konuğu genç yaştan beri müzik ile ilgilenen yetenekli piyanist Aslı Sarı oldu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Piyano Bölümünde eğitim alan ve 11 yaşından beri kendi bestelerini yapmaya başlayan genç yetenek Aslı Sarı, İdil Biret, Denis Kozukhin gibi önemli isimlerle çalışma fırsatı da yakalamış.

Müzikle tanışması ilkokul yıllarına dayanan Sinan Günel ise lisede başladığı müzik hayatında birçok başarının altına adını yazdırmış. Gitar eğitimini birincilikle tamamlayan Sinan Günel, viyola ve piyano eğitimi de almış. Şarkı sözleri yazan Günel’in şimdiden 40’ın üzerinde şarkısı bulunuyor.

Paribu ve Akustikhane’nin birlikte hazırladığı “Yeni Yerli” serisinin videolarını Akustikhane’nin Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

“Yarını beklemiyor, onu inşa ediyoruz” diyen Paribu, kültür sanatın ve sporun temsilcisi genç ve başarılı isimlere ve topluma desteğini sürdürüyor. Paribu’da Bitcoin dahil onlarca kripto para birimi alınıp satılabiliyor. Ayrıca Paribu’nun Destek Birimi 7/24 kullanıcılara hizmet veriyor. Bu aralar herkesin aklında, dilinde, cebinde Paribu var. Sen de geç kalma, Bitcoin dünyasına ilk adımını Paribu ile at.

Kripto para dünyasına anında adım atmak için hemen App Store ve Google Play üzerinden Paribu’yu indirebilirsiniz.