Ana Sayfa Espor Mortal Kombat 1 DLC Karakteri Omni-Man İçin Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Mortal Kombat 1 DLC Karakteri Omni-Man İçin Oynanış Fragmanı Yayınlandı

207

Mortal Kombat 1 DLC paketiyle gelecek olan Omni-Man için bir fragman yayınlandı.

NetherRealm, Mortal Kombat 1’e gelecek olan DLC karakteri Omni-Man için bir fragman yayınladı. New York Comic-Con’un bir parçası olarak gösterilen tanıtım fragmanı, kısa süre önce Amazon Prime için uyarlanan çizgi roman serisi Invincible’dan gelen karakteri gösterdi.

Omni-Man, dizide olduğu gibi JK Simmons tarafından seslendiriliyor. Karakter, Mortal Kombat Kombat Pack’in bir parçası olarak Kasım 2023’te piyasaya sürülecek. Mortal Kombat 1’in Premium Sürümüne sahip oyuncular bu pakete ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

Aşağıda yer alan videoya tıklayarak Omni-Man için yayınlanan oynanış fragmanını izleyebilirsiniz:

 

Skybound’un NYCC’deki 20. yıldönümü panelinde yapılan açıklama sırasında Robert Kirkman ve Ed Boon “Mortal Kombat 1’deki Omni-Man’in her anının dizinin bir parçasından esinlendiğini” paylaştı.

Mortal Kombat 1 DLC’si ile birlikte birçok karakter oyuna geliyor.

Mortal Kombat’a ilk DLC dalgasında katılacak olan karakterler arasında Quan Chi, Peacemaker, Ermac, Homelander ve Takashi Takeda yer alıyor.

Tremor, Mavado, Johnny Cage, Ferra ve Khameleon’un oyuna Kameo dövüşçüleri olarak katılması planlanıyor. Ayrıca Mortal Kombat 1 yaratıcı yönetmeni olan Ed Boon, geçtiğimiz günlerde ikonik korku karakteri Ghostface’in Mortal Kombat’a gelebileceğini de söyledi.

Mortal Kombat 1 19 Eylül’de genel eleştirel övgülerle piyasaya sürüldü ve oyunun Metacritic puanı şu anda konsollar için 84 ve PC için 83 olarak yer alıyor. Oyuncular oyundan oldukça memnun kalmış gibi görünüyor.