Ana sayfa Paribulog Fenerbahçe Token, Paribu İş Birliği İle Üretildi

Fenerbahçe Token, Paribu İş Birliği İle Üretildi

185

Türkiye’nin lider kripto para ve işlem platformu Paribu, Fenerbahçe Spor Kulübü ile güçlerini birleştirdi. Fenerbahçe Token ile taraftarlar hem kendi yarınlarına hem de tutkuyla bağlı oldukları kulüplerinin yarınına katkıda bulunabilecek.

Fenerbahçe Token birçok avantaj sunacak

Fenerbahçe Spor Kulübü taraftarlarının kulüplerini desteklerken birçok avantajdan da yararlanacağı “Fenerbahçe Token” Paribu iş birliğiyle üretilecek. Belirli ürün ve hizmetlere erişim için kullanılan “utility token” olarak tanımlanan türde üretilen Fenerbahçe Token, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün “taraftar token”ı olacak. 9 Ağustos’ta ön satışı gerçekleştirilen ve 13 Ağustos’tan itibaren Paribu’da işlem görmeye başlayacak olan Fenerbahçe Token ile taraftarlar sezon boyunca birçok ayrıcalıktan yararlanabilecek.

fenerbahce-token-paribu-is-birligi-ile-uretildi-1

Fenerbahçe Token ile yararlanabilecek özel fırsatlar arasında, spor kulübünün sporcularıyla, teknik heyeti ve yönetimi ile tanışabilme imkânı da bulunuyor. Ayrıca Fenerbahçe Token sahibi taraftarlar kulübün yarınını etkileyecek resmi anketlerde oy kullanma hakkını da elde edecek. Fenerbahçe Token sahiplerinin, özel olarak düzenlenecek stat ve tesis turlarına katılma olanağı da bulunacak.

İşlemler 13 Ağustos’ta başlayacak

Takımının yarınına destek olmak isteyen taraftarlar Fenerbahçe Token’ı Paribu mobil uygulaması ve Paribu web sitesi üzerinden üye olarak satın alabilecek. Bunun için taraftarların üyelik bilgilerini eksiksiz doldurup, kimlik doğrulamalarını gerçekleştirmeleri gerekiyor. Kullanıcılar 13 Ağustos’tan itibaren Fenerbahçe Token alıp satabilecek.

Türkiye’nin lider kripto para işlem platformu Paribu’nun 4,5 milyon kullanıcısı bulunuyor. Günlük 600 milyon dolarlık işlem hacmi bulunan Paribu ile kullanıcılar hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlemi yapabiliyor.

fenerbahce-token-paribu-is-birligi-ile-uretildi-2

Bitcoin dahil onlarca farklı kripto para birimi ile işlem yapılabilen Paribu ayrıca kullanıcılarına 7/24 canlı destek de sunuyor. Siz de geç kalmadan Paribu ile Bitcoin dünyasına adım atabilir, App Store ve Google Play üzerinden uygulamayı indirerek işlemlerinize anında başlayabilirsiniz.

Fenerbahçe Spor Kulübü ve Paribu iş birliği ile üretilen Fenerbahçe Token ile ilgili ayrıntılı bilgilere https://www.paribu.com/fenerbahce-token üzerinden erişebilirsiniz.