Hubogi Hakkında

Hubogi Hakkında, 2016’dan beri hem Türkiye hem de globalde bir çok markaya ve oyun firmasına hizmet veren Oyun Sektörü Medya Merkezi ve Oyun Ajansı Gaming in Turkey tarafından kurulmuştur. Hubogi “Hub of Game Industry”‘nin ana amacı, oyun sektörüne yıllarını vermiş duayenleri bir araya getirerek, Türkiye’de şimdiye kadar yapılmamış bir alanda sizlere yeni bir hizmet sunmaktır.

Türkiye Oyun Sektörü ile ilgili en doğru veriler, en güncel haberler ve sektörel raporlar, global yatırımlar, analizler ve tüm dünyadan oyun sektörünün en önemli haberlerini bir tek ve yalnızca HUBOGI’de bulacaksınız.

Hubogi Konferansları

Açılışının ilk senesinde özellikle Türkiye’de eksikliği çok hissedilen ve sorulduğunda her kafadan ayrı rakam ve ses çıkan oyun sektörü ile ilgili tüm bilgileri doğru olarak Türk Oyun Sektörü, sektör paydaşları ve oyun sektörü ile ilgilenen herkese sunacak olan Hubogi’nin bir diğer büyük amacı ise yapılacak seminer, organizasyon ve akademik buluşmalar ile Türk Oyun Sektörü’nün doğru bilgiler ışığında büyümesine katkıda bulunmak olacaktır.

Hubogi İle İletişim

Hubogi ekibi ile info@hubogi.com üzerinden ya da “İletişim Sayfamızdan” her türlü geri bildirim ve haberiniz için irtibat kurabilirsiniz.

Hubogi’de yayınlanmasını istediğiniz bir yazınız veya haberiniz var ise “Bize Haber Gönderin” sayfamızı kullanabilirsiniz.

Düzenli olarak yazar olmak ve aramıza katılmak istiyorsanız “Siz de Yazar Olun” sayfamızdan başvurunuzu yapabilirsiniz.

www.hubogi.com
Hub Of Game Industry
Oyun Sektörü Haber Merkezi