Ana sayfa Global Haberler Xbox Series X Türkiye Fiyatında İndirim Yapıldı!

Xbox Series X Türkiye Fiyatında İndirim Yapıldı!

262
xbox-series-x-turkiye-fiyatinda-indirim-yapildi

Xbox Series X Türkiye Fiyatında İndirim Yapıldı! PlayStation 5 Türkiye fiyatının açıklanması ve ön siparişin açılmasının ardından Microsoft rakibi ile arasındaki 1000 TL’lik farktan dolayı Xbox Series X Türkiye fiyatında indirime gitti. Konsol piyasasının en büyük iki oyuncusu olan Sony ve Microsoft yeni ürünlerinin tanıtımlarını gerçekleştirdi ve ürünleri ön siparişe açtı. Xbox Series X ve PlayStation 5 arasındaki 1000 TL’lik fark Microsoft’u fiyatta indirim yapmaya yöneltti.

2020 yılı son çeyreği konsol rekabetini üst noktaya çıkarmış durumda. Oyuncuların en çok tercih ettiği iki marka olan PlayStation ve Xbox yeni konsollarını tanıttı. Geçtiğimiz günlerde Sony Türkiye, PlayStation 5 Türkiye satış fiyatını 8299 TL olarak duyurdu. Fiyatın açıklanması ile bazı teknoloji marketler PlayStation 5 ön sipariş seçeneğini devreye soktu.  Fiyatı geçtiğimiz ay duyurulan Microsoft Xbox Series X ise 9299 TL’lik fiyat ile satışta bulunuyor. PlayStation 5’e kıyasla 1000 TL daha pahalı olan Series X indirime giderek 8299 TL’lik fiyat ile ön siparişe açıldı.

Xbox Series X Türkiye Fiyatında İndirim Yapıldı! Yapılan bu indirim teknoloji mağazalarının belirlemiş olduğu bir indirim. Microsoft tarafında henüz yapılmış resmi bir duyurunun olmadığını söylemekte fayda var. Bazı teknoloji marketleri yaptığı bu indirim ile Xbox Series X ön siparişine devam ediyor. İlerleyen günlerde Microsoft tarafından konu ile ilgili açıklamanında yapılması bekleniyor. Xbox ve çok daha fazlası için Hubogi sayfasını takipte kalın.