Ana sayfa Global Haberler Warface’in Yeni Güncellemesi Oyuncularla Buluştu

Warface’in Yeni Güncellemesi Oyuncularla Buluştu

735
Warface’in Yeni Güncellemesi Oyuncularla Buluştu
Warface’in Yeni Güncellemesi Oyuncularla Buluştu

Warface’in Yeni Güncellemesi Oyuncularla Buluştu! – Hubogi Dünyayı saran Battle Royale türü Crytek’in de ilgisini çekti ve Warface için Battle Royale modu hazırlandı. Bugün eklenen modla birlikte FPS ve mücadele duygusunu seven tüm oyuncuları buluşturmayı hedefleyen Warface, yeni oyun modu Battle Royale ile sizi rekabetin en gerilimli ve heyecanlı dünyasına davet ediyor.

2018 yılında daha bir çok heyecan verici yenilik ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanan Warface, ilk büyük adımını yeni güncellemesi ile atıyor. Herkesin tek bir canının bulunduğu, raund süresinin olmadığı, 16 kişinin katıldığı ama sadece 1 kişinin hayatta kalacağı Yeni PvP modu Battle Royale ile Warface oyuncularını rekabet dolu bir oyun deneyimi bekliyor. Strateji ve taktiğin yanı sıra bireysel yeteneğin de öne çıktığı modda, oyuncular bir yandan rakiplerini saf dışı bırakırken diğer yandan gittikçe küçülen haritada hayatta kalmaya çalışıyor.

Güncelleme ile birlikte yepyeni silahlar, sevilen silahların özel versiyonları, her sınıf için üniformalar, açılmayı bekleyen pek çok yeni başarım ve üç yeni yüksek rütbe oyuncular ile buluşuyor. Warface’in heyecan verici kooperatif oyun deneyimi ve yüksek tempolu aksiyonu, tüm bu yenilikler ile birlikte katlanarak oyun ve mücadele keyfini arttırıyor.