Ana sayfa Türkiye'den Haberler The Dark Inside Me Çok Yakında Steam Platformunda

The Dark Inside Me Çok Yakında Steam Platformunda

1382
The Dark Inside Me Çok Yakında Steam Platformunda
The Dark Inside Me Çok Yakında Steam Platformunda

The Dark Inside Me Çok Yakında Steam Platformunda! – Hubogi Bağımsız Türk oyun yapımcılarından Akçay Karaazmak ve ekibi tarafından geliştirilen psikolojik korku oyunu The Dark Inside Me yakında Steam platformu üzerinden satışa çıkacak.

Ekip üyelerinden Ege Çetinçelik’in açıklamaları üzerine The Dark Inside Me oyunu 6 Haziran 2018 tarihinde Steam platformundaki yerini alacak.

Oyundaki temel amaç, bir oyuncunun gerçek karakterini oyun boyunca yansıtmak ve oyuncuların, oyunun aşamaları boyunca limitlerini ne kadar zorlayacağını görmektir. Oyun 18+ rahatsız edici görevler ve yoğun şiddet sahneleri içermektedir.

Oyunun akışı oyuncu kararlarına ve durumlarla nasıl yüzleştiğine ve bulmacaları nasıl çözdüğüne göre değişmektedir.. Bulmacalar daha sonra tek bir şekilde çözülebilir ve her şekilde oyunun geri kalanını etkiler ve değişikliklere yol açmaktadır.

Oyun ekibinin yayınladığı teaserı izleyenler karakterimizin bir hastahanede yatağa kelepçeler ile bağlı olarak başladığını göreceklerdir. Ayrıca oyunun müzikleri tam not almayı başaracak nitelikte.

Oyunun yayınlanan ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bağlantılara göz atabilirsiniz.

The Dark Insıde Me Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/TheDarkInsideMe.official/

The Dark Insıde Me Websitesi: http://thedarkinside.me/index.html

Akçay Karaazmak Patreon Hesabı: https://www.patreon.com/AkcayKaraazmak