Ana sayfa Global Haberler Gameloft Yeni Pazarlama Başkan Yardımcısı Aldı

Gameloft Yeni Pazarlama Başkan Yardımcısı Aldı

842
Gameloft Yeni Pazarlama Başkan Yardımcısı Aldı
Gameloft Yeni Pazarlama Başkan Yardımcısı Aldı

Gameloft Yeni Pazarlama Başkan Yardımcısı Aldı! – Hubogi Mobil oyun yayıncısı Gameloft, Damien Marchi’yi Pazarlama Başkan Yardımcısı olarak atadığını açıkladı. Şirketin yeni kiralama, pazarlama ve iletişim stratejilerinden sorumlu olacak ve şirketin faaliyet gösterdiği 40 ülkede yerel ekiplerle işbirliği yapacak.

Marchi, aynı zamanda küresel içerik başkanı olarak görev yaptığı Vivendi’nin de sahip olduğu Havas’ta görev alıyor. Bundan önce 20 yıl boyunca TV endüstrisinde çeşitli pozisyonlarda pazarlama yaptı ve X Factor, Britain’s Got Talent ve Big Brother ABD’nin uyarlamalarına katkıda bulundu. Ayrıca, Red Bull, Air France ve L’Oreal gibi markaların pazarlamasında da görev aldı.

Marchi, “Gameloft ‘a heyecan verici bir zamanda katılmaktan gurur duyuyorum” dedi. Satış ve pazarlama alanında çalışan Gameloft CEO’su Baudouin Corman şunları ekledi: “Damien Marchi’yi ekibimize veGameloft’un Yönetim Komitesine memnuniyetle bekliyoruz.”

“Dijital ve geleneksel medya alanlarında ikili profili ve eğlence üretimi ve içerik pazarlamasındaki deneyimi, Gameloft’un tüm dünyadaki pzarlama stratejisine çok fazla ivme kezandıracak”dedi.