Steam Sonbahar İndirimleri Başladı! Oyun Tavsiyeleri (1/2)

  98
  Steam Sonbahar İndirimleri Başladı! Oyun Tavsiyeleri (12)
  Steam Sonbahar İndirimleri Başladı! Oyun Tavsiyeleri (1/2)

  Dünya’nın en çok tercih edilen oyun platformlarından biri olan Steam, indirim dönemleriyle birçok oyuncuyu sevindiriyor. En çok beklenen indirim dönemlerinden biri olan Sonbahar İndirimleri ise geçtiğimiz günlerde başladı. Steam Sonbahar İndirimleri’nde pek çok oyunu oldukça uygun fiyata almanız mümkün. %95’e varan indirimlerde kütüphanenizi genişletebilir ve sisteminiz yeterli olmasa da geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

  Steam Sonbahar İndirimleri kapsamında pek çok oyunu uygun fiyata kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Sizin için tavsiye niteliğinde farklı türlerde ikişer oyun tavsiyesinden oluşan bir liste hazırladık. Bunu yaparken de Steam’in kategorilendirmesinden yararlandığımızı belirtelim.

  Steam Sonbahar İndirimleri

  Steam oyunları 12 farklı kategoriye ayırıyor. Biz de bu kategoriler içerisinden en çok dikkat çekenleri ve mutlaka oynamanız gerekenleri sizler için listeledik. İşte o liste:

  VR Oyunları

  Star Wars: Squadrons (168 TL)

  steam-sonbahar-indirimleri-basladi-oyun-tavsiyeleri-1-2STAR WARS™: Squadrons’taki özgün pilotluk deneyimiyle starfighter savaş sanatında ustalaşın. Filonuzla birlikte uzaydaki çok oyunculu birinci şahıs it dalaşlarının adrenalinini hissedin ve heyecan verici STAR WARS™ hikayesinde kemerinizi bağlayın.

  Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına erişebilirsiniz.

  Half-Life: Alyx (69 TL)

  steam-sonbahar-indirimleri-basladi-oyun-tavsiyeleri-1-2Valve, Half-Life serisine VR’a çıkardığı Half-Life: Alyx ile geri döndü. Alyx, Half-Life ve Half-Life 2 arasında geçiyor ve İttifak adıyla bilinen acımasız uzaylı ırkına karşı verilen imkânsız savaşı konu ediyor. Alyx Vance rolünde, insanlığın hayatta kalmak için son şansı sizsiniz!

  Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına erişebilirsiniz.

  Macera Oyunları

  Control: Ultimate Edition (104,50 TL)

  steam-sonbahar-indirimleri-basladi-oyun-tavsiyeleri-1-2New York’taki gizli bir ajans, dünya dışı bir tehdidin istilasına uğradıktan sonra, Control’ü yeniden ele geçirmek için mücadele eden yeni Yönetici sen oluyorsun. Remedy Entertainment’ın hazırladığı bu doğa üstü 3. şahıs aksiyon-macera oyunu, savaşarak kapsamlı ve tahmin edilemeyen bir dünyada ilerlerken bir yandan da doğa üstü yetenek kombinasyonlarında, özelleştirilebilir ekipmanlarda ve duyarlı ortamlarda ustalaşmanı gerektiriyor.

  Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına erişebilirsiniz.

  Ori and the Will of the Wisps (25 TL)

  steam-sonbahar-indirimleri-basladi-oyun-tavsiyeleri-1-2Ori’nin gerçek kaderini ortaya çıkarma arayışınızda büyük düşmanlar ve zorlayıcı bulmacalarla karşılaşacağınız devasa ve egzotik bir dünyada yeni bir maceraya atılın.

  Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına erişebilirsiniz.

  Basit Eğlence ve Bulmaca

  Unravel Two (32,25 TL)

  steam-sonbahar-indirimleri-basladi-oyun-tavsiyeleri-1-2Soğuk ve etkileyici bir bölgede başlayacağınız serüvende ilerlerken oluşan yeni hayata tanıklık edin. Enerji, coşku, ilham dolu ve canavarların da eksik olmadığı etkileyici bir hikayeye başlayın. Tüm zorluklara karşı olumlu bir tavırla ve korkusuzca göğüs gererek etrafınızdaki dünyayı harekete geçirip kimsenin koparamayacağı arkadaşlık bağını keşfedin.

  Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına erişebilirsiniz.

  Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville™ (84 TL)

  steam-sonbahar-indirimleri-basladi-oyun-tavsiyeleri-1-2Neighborville’e hoş geldiniz, burada her şey yolunda. Tek sorun beyinsizler ve bitkiler arasında yeni bir çılgın dikenli çatışmanın alevlenmesi! Ne yapacaksınız, mahsulleri mi çağıracaksınız? Bitkilerinizi mi ekeceksiniz? Sizi Neighborville’in ücra köşelerine götürecek ve geri getirecek bitki-zombi çatışmasında sıkı bir mücadeleye hazır olun.

  Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına erişebilirsiniz.