Ana Sayfa Global Haberler Overwatch Halloween Terror 2018 Etkinliği Ayrıntıları Açıklandı!

Overwatch Halloween Terror 2018 Etkinliği Ayrıntıları Açıklandı!

1453
Overwatch Halloween Terror 2018 Etkinliği Ayrıntıları Açıklandı
Overwatch Halloween Terror 2018 Etkinliği Ayrıntıları Açıklandı

Overwatch Halloween Terror 2018 Etkinliği Ayrıntıları Açıklandı! Blizzard, popüler Overwatch Halloween Terror etkinliğinin oyuna geri döneceğini ve 9 Ekim’den sonra oyuncuları birtakım ürkütücü sürprizlerin beklediğini açıkladı.

Halloween Terror etkinliği üç yıldır devam eden, haritalara ürkütücü ayrıntıların eklendiği, oyunculara Cadılar Bayramı temalı kostümlerin sunulduğu ve oyuncuların etkinlik süresi boyunca oynayabildiği Junkenstein’s Revenge modunun da eklendiği bir etkinlik.

Overwatch’un resmi Twitter sayfasında paylaşılan bir gönderi, Cadılar Bayramı 2018 macerasına Chateau Guillard haritasının ev sahipliği yapacağını doğrular nitelikte. Önceki yıllarda da sunulan Junkenstein’s Revenge modunda dört oyuncu, Adlersbrunn kalesini Junkenstein’ın önderliğindeki düşmanlara karşı savunuyorlardı. Jeff Kaplan’ın açıklamasına göre, modda bu sene senaryo değişikliklerine gidilecek ve bu bile Overwatch oyuncularını heyecanlandırmaya yetti.

Tüm Overwatch etkinliklerinde olduğu gibi, yeni içerik tüm PS4, Xbox One ve PC platformları oyuncuları için ücretsiz olarak erişilebilir olacak. Etkinlik 9 Ekim’de başlarken, Cadılar Bayramı başlangıç tarihiyle, yani 31 Ekim’de sona erecek.

Dahası ve gelişmeler için takipte kalın!