Ana Sayfa Global Haberler Assassin’s Creed ve 2019

Assassin’s Creed ve 2019

1369
Assassin's Creed ve 2019
Assassin's Creed ve 2019

Assassin’s Creed ve 2019. Geliştirici, “oyun için yenilikler” ile Assassin Creed Odyssey güncellemeleri üzerinde yoğunlaşacağını açıkladı. Yapımcı Yves Guillemot’un açıklamalarına göre Ubisoft, 2019’da yeni bir Assassin’s Creed oyunu yayınlamayacak.

Assassin’s Creed Odyssey’in Ekim ayındaki çıkışıyla, 2017’deki Assassin’s Creed Origins’in piyasaya sürülüşü üzerinden bir sene bile geçmedi. Ancak Guillemot’a göre oyunların devamlılığı, iki oyunun üzerinde aynı anda çalışıldığından mümkün oldu. Bu nedenle, gelecek yıl seriye yeni bir ekleme olmayacak. Bunun yerine Ubisoft, “oyun için yenilikler” ile “düzenli olarak” Odyssey’i güncel tutmaya yoğunlaşacak.

Guillemot Gamescom 2018’de, ” bu yıl Odyssey’i satın aldığınızda, aslında birkaç yıllık bir Assassin’s Creed oyunu almış olacaksınız. 2018 için zaten bir Assassin’s oyunumuz zaten vardı, aynı yıl için Odyssey’de açıklandı ve bu sebeple gelecek yıl tam teşekküllü bir suikastçımız olmayacak. Takımımız ayrı ayrı çalıştığı için 2018 için iki oyun ortaya çıktı. Ama gelecek yıl maalesef yeni bir suikastçımız olmayacak” dedi.

Assassin’s Creed ve 2019. Bu açıklama pekte beklenmedik bir durum değildi. Syndicate ve Origins ile 2008’deki orijinal ve ikinci oyunlar arasında büyük bir Assassin’s Creed oyunu yayınlanmamıştı. Odyssey oyununun hikayesi çok ama çok daha ayrıntılı ve uzun olduğundan, muhtemelen kurgu ve yapımı için çok daha fazla kaynak ve zaman harcandı. Ubisoft, açıklamalarıyla Assassin’s Creed hayranlarının oldukça olumsuz tepkilerine maruz kaldı. Yeni haberler için gözler Ubisfot’ta.

Dahası ve gelişmeler için takipte kalın!