Ana sayfa Espor North, Oyun Bilgisayarı Partnerliğini MM Vision ile Sürdürecek

North, Oyun Bilgisayarı Partnerliğini MM Vision ile Sürdürecek

405
hubogi-north-oyun-bilgisayari-partnerligini-mm-vision-ile-surdurecek

North, Oyun Bilgisayarı Partnerliğini MM Vision ile Sürdürecek! Danimarka kuruluşu North yerli bilgisayar üreticisi MM Vision ile ortaklık kurdu.

Partnerlik, North’un Apex Legends, FIFA, Counter-Strike: Global Offensive oyuncuları için sağlanacak oyun bilgisayarlarıyla sürdürülecek.

North Esports CEO’su Christopher Håkonsson, partnerlikleri ile ilgili konuştu: “Profesyonel oyuncuların en üst düzeyde performans göstermesi gereken donanımdan en iyi şekilde nasıl faydalanacağını gerçekten bilen MM Vision ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. MM Vision tüm oyuncularımıza kalifiye uzmanlarından yüksek kaliteli ekipman ve destek sağlayacak. ”

North partnerliklerini tüm dünyaya genişletiyor

North, 2020 yılında, Nocco, Capgemini ve EPOS ile işbirlikleriyle anlaşma yapmaya veya genişletmeye kadar birçok değişikliğe dair duyuru yapmıştı.

MM Vision Satış ve Pazarlama Müdürü Martin Persson da işbirliği hakkında yorum yaptı: “Kuzey’de yeni bir ortaklık anlaşması yapmaktan son derece memnunuz. İskandinavya’nın en profesyonel ve iddialı espor organizasyonlarından birinde büyük bir potansiyel görüyoruz. Danimarka’nın en büyük PC üreticisi olarak, potansiyelin büyümesini sağlamak istiyoruz. Kuzey’de tanıştığımız esport tutkusu ve PC’lere olan tutkumuz sayesinde North ile harika şeyler yaratmayı dört gözle bekliyoruz. Danimarkalı sporlar dünyanın en iyi  sporcularını geliştirmeye devam edecekse, güçlü rol modellere sahip olmak çok önemlidir. Kuzey’in gelecekteki Danimarkalı yıldızlara ilham kaynağı olmaya devam etmesine yardımcı olabilmekten gurur duyuyoruz. ”

Şu an aktif olarak partnerlik yürüttüğü firmalarda ise Pinnacle, Epos, Capgemini, MM Vision ve Nocco bulunuyor.