Ana sayfa Türkiye'den Haberler Mount & Blade II: Bannerlord PC Gamer’a Kapak Oldu!

Mount & Blade II: Bannerlord PC Gamer’a Kapak Oldu!

1490
Mount & Blade II: Bannerlord
Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord PC Gamer dergisinin son sayısında kapakta yer aldı. Türk oyun sektöründe her geçen gün, global sektörü yakalayan haberler gelmeye başladı. Bu da bizleri oldukça sevindiriyor. Kimbilir belki bir gün dünya oyun endüstrisine ilham veren işler yapar, yeni oyun türleri bile sunabiliriz. Son haberimiz TaleWorlds’un başarılı Mount & Blade oyununun ikincisi ile ilgili. Dünyanın en çok okunan oyun dergilerinden PC Gamer, kapağında Mount & Blade II: Bannerlord’a yer verdi. Bu durum ünlü birinin Time dergisine kapak olması kadar önemli biz oyun emekçileri için. Tabii oyuncular için de çok önemli bir haber.

PC Gamer kapağına taşıdğı pyunlar ilgili övgü yağmuruna tutmuş ve bu da oyunu bizim gibi tüm dünyanın merakla beklemesine yol açacak. Ülkemizden böylesine güzel bir oyunun çıkıyor olması sevindirici, ülke dışındaki oyuncuların da aynı heyecana katılıyor olması keyfi daha da arttırıyor. TaleWorlds’ün Mount & Blade II: Bannerlerod’u beklentileri gün geçtikçe yükseltiyor.

Mount & Blade II: Bannerlord
Mount & Blade II: Bannerlord PC Gamer kapağında

Dergide çıkan yazıda Mount & Blade II: Bannerlord için “Bugüne kadar oynadığımız en iyi rol yapma oyunlarından biri” “Skyrim’den beri en iddialı sandbox RPG”, “Farklı bir rol yapma tecrübesi”, gibi ifadeler yer aldı. Bu yazılar tabii ki 7’den 70’e herkesi heyecanlandıran gelişmeler.  TaleWorlds’ün 2012’de duyurduğu Mount & Blade II: Bannerlord’un resmi bir çıkış tarihi bulunmuyor. Bu yıl içerisinde beklenen Bannerlord, PC, PS4 ve Xbox One’da oynanabilecek.