Ana sayfa Türkiye'den Haberler Imagine Codes Yeni Oyunu Swirl’i Duyurdu

Imagine Codes Yeni Oyunu Swirl’i Duyurdu

570
Imagine Codes Yeni Oyunu Swirl'i Duyurdu
Imagine Codes Yeni Oyunu Swirl'i Duyurdu

Imagine Codes Yeni Oyunu Swirl’i Duyurdu! – Hubogi 2017 yılında Deliçeri oyunu ile mobil oyun sektörüne hızlı bir giriş yapan Imagine Codes, yeni projelerine devam ederken kurduğu Imagine Codes Junior ekibi tarafınca hazırlanan yepyeni bir Arcade oyunu ‘Swirl’ Google Play ve App Store da ki yerini aldı.

Oyunda, yörünge etrafında sürekli dönen denge topu ile yörünge etrafına yayılmış kırmızı topları yakalamaya çalışıyoruz. Bu kırmızı topların arasında boşluklar var ve bu boşluklara denk getirmeden, topları ıskalamadan yakalamalısınız.

Oyunda can hakkı veya süre sınırlamaları yok, istediğiniz kadar deneme yapabilir ve diğer bölümlere geçebilirsiniz. Oyunda dikkatli olmanız, bölümleri daha kolay geçmenizi sağlayacak. Genelde reflekslerinizin gücüyle atlayacağınız bölümlerde, kimi zaman da sabretmek sizi başarıya götürecek.

Tüm dikkatinizi vereceğiniz, gözlerinizi ekrandan ayıramayacağınız bu oyunu, Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Platform Runner tarzındaki Deliçeri oyununun ardından çıkacak olan Swirl oyununu takipte kalmanızı tavsiye ediyoruz. Hatta Swirl oyunun hemen ardından, hız kesmeden çıkarmayı hedefledikleri yeni bir mobil oyunun daha yolda olduğunu belirten Imagine Codes Junior ekibi, şimdilik sadece sıradaki oyunun adının “Spike Jump” olacağı bilgisini paylaştı.