Ana Sayfa Global Haberler Gillette ve Razer İşbirliği Duyuruldu

Gillette ve Razer İşbirliği Duyuruldu

207
Gillette ve Razer İşbirliği Yeni Bakım Ürünleri Sunuyor

Tıraş bıçağı şirketi Gillette ve oyuncu donanımı markası Razer, sınırlı sayıdaki Razer temasında üretilmiş bakım ürünlerini piyasaya sürmek için bir araya geldi.

İşbirliğinin kapsamında üretilmiş bu bakım ürünleri Ağustos ayının sonundan itibaren internet üzerinde ve mağazalarda satılacak.

Razer ve Gillette, Gamescom 2023’de Yer Alacağını Belirtti

23-27 Ağustos tarihleri arasında Almanya’nın Köln kentinde gerçekleşecek Gamescom 2023 etkinliğine katılım sağlayacak olanlar, Gillette Gaming Alliance ve Razer’ın influencer’ları aracılığıyla her iki markayla da etkileşime geçebilecek.

Gillette Küresel Marka Franchise Lideri Daniel Ordonez, “Seçkin bir oyun şirketi olan Razer ile dünyanın önde gelen tıraş bıçağı markası Gillette’in bir araya gelmesi sadece bir isim tesadüfü değil,” dedi. “Razer” kelimesi İngilizcede “Razor” yani jilet anlamına geldiği için bu tarz bir söylemde bulunulmuş.

“Uzun zamandır üstün teknolojisiyle Razer’ın hayranıyız; hem oyun hem de teknoloji alanında herkesin tanıdığı bir marka. Oyun kültüründe bizim için yeni bir adım olan bu heyecan verici girişimle tıraş ve oyun deneyimini geliştirmekten dolayı heyecan duyuyoruz.”

İki markanın gelecekte başka ürünler üretmeyi planlayıp planlamadığı sorulduğunda Ordonez Esports Insider’a şunları söyledi:

“Şu anda oyuncularımız ve hayranlarımız için en iyi ürünü sunmaya odaklanmış durumdayız.

Gilette, Gillette Gaming Alliance yayıncı kadrosu aracılığıyla espor ve oyun topluluğuyla aktif bir şekilde etkileşim kuruyor. Üst üste beşinci yılına giren kadro, markayı temsil etmek ve izleyiciler için içerik oluşturmak üzere seçilen yayıncılardan oluşan bir ekip oluşturarak markanın oyun topluluğuna olan bağlılığını güçlendirmeyi amaçlıyor.