Ana sayfa Global Haberler Devcom ve Xsolla Bir Yıllık Stratejik Ortaklık İçin Anlaşma Yaptılar!

Devcom ve Xsolla Bir Yıllık Stratejik Ortaklık İçin Anlaşma Yaptılar!

42
devcom-ve-xsolla-bir-yillik-stratejik-ortaklik-icin-anlasma-yaptilar

Devcom ve Xsolla bir yıllık stratejik ortaklık için anlaşma yaptılar! İki sektörün de ortak amacı: gelişmekte olan ülkelerde oyun sektörüne katkıda bulunmak. Gamescom etkinliğine eşlik eden oyun geliştirici konferansı olan Devcom ile bütün dünyada ödeme hizmetleri sunan Xsolla bir yıllık stratejik ortaklığa imza attı. İki şirket de, gelişmekte olan ülkelerde oyun sektörüne katkıda bulunarak yaratıcı ve geliştiriciler için iyi şeylere sebep olacağını düşünüyor.

Hem Lojistik Hem Stratejik Destek

Xsolla, Ağustos ayı içerisinde çevrimiçi olarak düzenlenen Devcom’a uzunca bir zamandır sponsor oluyordu. Artık Devcom ile gerçekleştirdiği bu anlaşma ile etkinlikte hem lojistik hem de strateji imkanları sağlamak istiyor. Ayrıca, Devcom etkinlikleri için de ödeme sistemi sağlamaya devam edecek.

devcom-ve-xsolla-bir-yillik-stratejik-ortaklik-icin-anlasma-yaptilar-1

Bir Yıllık Ortaklık

Devcom’un patronu olan Stephan Reichart, konu ile ilgili şu açıklamaları yaptı:

Devcom ve Xsolla bir yıllık stratejik ortaklık için anlaşma yaptılar! “Xsolla ile yaklaşık bir yıl önce tanıştık ve Twitch platformunda birlikte bazı şeyler yaptık. Bu sektörde aynı konumda olduğumuzu daha net bir şekilde anladık. Etkinlik sektörü için yalnızca tipik bir marka ortaklığı yapmak değil, aynı zamanda bizi başka birçok düzeyde birbirine bağlamak bana oldukça mantıklı geldi”

Bu ortaklık bünyesinde, Sanat ve Animasyon Zirvesi ve yaklaşmakta olan Ustalık Sınıfları da dahil olacak şekilde tüm etkinlikler için Xsolla’nın ödeme sistemi ve altyapısının entegrasyonunu içeriyor. Çok daha fazlası için Hubogi sayfasını takipte kalın.