Phasmophobia ‘ya İki Yeni Hayalet Katılıyor

  466

  Phasmophobia’ya İki Yeni Hayalet Katılıyor! Phasmophobia Erken erişim sürümü, geçen yıl bir hit oldu sürekli olarak Steam’in en çok satanlar listesinde yer aldı ve birkaç ay boyunca büyük Twitch izleyicileri yayıncılar sayesinde oyunun keyfini çıkardı.

  Son birkaç güncellemede, Phasmophobia’daki hayaletler,  köşelerde dolaşmak ve kapıları açmaktan mumları üflemeye kadar giderek daha fazla rahatsız edici şeyler yapabilir hale geldi. Bir av sırasında sizi gördüklerinde hareket hızları zamanla artıyor ve yalnızca sizi bilinen son konumunuzda bulamazlarsa ayrılacaklar.  Bu değişiklik, Revenantlar hariç tüm hayaletler için geçerlidir.  Hayaletler ayrıca son av sırasında sizi gördükleri yeri hatırlayacak ve bir sonraki avda ilk önce o yeri arayacaktır. Aynı zamanda, başlangıç ​​aşaması sekiz saniyeden beş saniyeye düşürüldü.

  Phasmophobia will no longer be a single-developer game - Legit Gaming - Legit Gamers Welcome

  Yeni güncelleme bir harita, sıkışık ve dolapsız Willow Street House ve iki yeni hayalet ekliyor. Yokai, oyuncuların konuşmasından hoşlanmayan huysuz bir hayalettir, bu da görevde diğer hayaletlerden çok daha erken avlanmasına neden olabilir. Hantu, soğuk odalarda daha hızlı hareket eden, ancak sıcak odalarda daha yavaş hareket eden öngörülebilir bir şeydir, bu nedenle gücü açık tutmak, kaçış şansınızı korumak için hayati önem taşır. Bu yeni hayaletlerin ortaya çıkma oranı bir sonraki güncellemeye kadar üçe katlanacak, böylece geri dönüp onları görmek daha kolay olacak.

  phasmophobia-ya-iki-yeni-hayalet-katiliyor-2

  Ek olarak, oyunun korkunç Kirli Su hedefi geri döndü görev  tamamlanması çok zordu, kötü görünümlü bir lavabonun fotoğrafını çekmek zor olduğu için değil ama. Kirli Su görevi Mart ayında kaldırılmıştı ve şimdi günlük bir meydan okuma olarak tekrar eklendi. Geçen yıl, Phasmophobia’nın solo geliştiricisi, oyunun başarısı karşısında Erken Erişim zaman çizelgesini yeniden gözden geçirdiğini söyledi. Güncelleme ayrıca oyunun diğer yönlerinde bazı değişiklikler ve bir dizi hata düzeltmesi getiriyor. Phasmophobia’yı steam platformu üzerinden edinebilir ve güncelleme notlarını detaylı bir şekil de okuyabilirsiniz.

  Daha fazla içerik için tıklayın

  Bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz!