Ana sayfa Türkiye'den Haberler Vodafone FreeZone ve InGame Group’tan İşbirliği!

Vodafone FreeZone ve InGame Group’tan İşbirliği!

154
vodafone-freezone-ve-ingame-grouptan-isbirligi

Vodafone FreeZone ve InGame Group’tan İşbirliği! Espor alanında ülkemizde yatırımları ile dikkatleri çeken iki şirket Vodafone Freezone ve InGame Group yeni bir anlaşma ile daha gündeme geldi. İkili arasında yapılan ortaklık ile Türkiye’nin ilk oyun tarifesi Vodafone FreeZone tarafından çıkacak. Ayrıca yıl içerisinde iki ayrı Zula turnuvası da düzenlenecek.

Vodafone Freezone ve In Game Group arasındaki ortaklık ile oyuncular Zula Mobile oyununda gecikme sürelerinde 5 ms’ye varan iyileştirmeler görecek. Ayrıca Vodafone oyun tarifelerindeki sınırsız oyunlara Zula Mobile de eklendi. Ortaklık sonrası çıkan tarifede aylık 59 TL’lik fiyat ile 12 GB mobil internet, internetten yemeyen Twitch, Discord, Zula Mobile, 1000 dakika, 250 SMS, Sınırsız WhatsApp, Yıllık 60 TL E-pin hediyesi ve sosyal medya uygulamalarında 12 GB internet, ilk ay 20 GB internet verilecek.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy yapılan toplantıda “Vodafone FreeZone Markamızla 3 yıl önce adım attığımız espor pazarında yaklaşık 13 milyon TL’lik yatırım yaptık. Gamer Paketlerimizle gençlere internetten yemeden uygulamaların yanı sıra her ay oyun dünyasından hediyeler kazanma şansı sağlıyoruz. Yaptığımız kampanyalar ile bugüne kadar 14 milyon kişiye ulaştık. 2022 sonuna kadar yaklaşık 30 milyon TL yatırım hedefine ulaşmayı planlıyoruz. Bu doğrultuda da oyun dünyasındaki varlığımızı arttırıyoruz” sözlerine yer verdi.

Vodafone FreeZone ve InGame Group’tan İşbirliği! InGame Group Kurucu Ortağı ve CEO’su Burak Gözalan ise “In Game Group olarak, yerli bir şirketler grubu olmanın bize yüklediğini düşündüğümüz sorumlulukla çalışıyoruz. Türkiye’de oyun ve espora en çok yatırım yapan şirketler grubuyuz. Yıl sonuna kadar 10 milyon TL’lik yatırım daha yapmayı planlıyoruz” şeklinde konuştu. In Game Group ve Vodafone FreeZone arasındaki işbirliğinin detaylarını ve önümüzdeki dönemde ortaklaşa gerçekleştirilecek etkinliklerin açıklamasının da yapılması bekleniyor.