Ana sayfa Global Haberler Ubisoft, Oyun Fragmanına 1 Milyon Dolardan Fazla Harcadı!

Ubisoft, Oyun Fragmanına 1 Milyon Dolardan Fazla Harcadı!

314

Ubisoft, video oyun fragmanlarında uzmanlaşmış bir şirket olan Goodbye Kansas’a, yaklaşan bir oyun fragmanı için 1 milyon doların üzerinde ödeme yapıyor!

Şirket, Uplay uygulamasını Ubisoft Connect olarak yeniden markalamak da dahil olmak üzere imajını çeşitli şekillerde yenilemeye çalışıyor. Diğer çabalar arasında, en sonuncusu şirketin çok para harcadığı gösterişli, abartılı römorklar yer aldı.

Bublar Group subsidiary Goodbye Kansas receives game trailer order from Ubisoft for SEK 11 million | Auganix.org

Şirketin son zamanlarda bir oyun fragmanına yaklaşık 1.23 milyon dolar harcadığı biliniyor. Haber, teknoloji şirketi Bublar’ın yan kuruluşu Goodbye Kansas’ın Ubisoft için bir fragman hazırladığını duyurduğu yakın tarihli bir duyurudan geldi. Goodbye Kansas, Cyberpunk 2077 için Keanu Reeves tanıtım fragmanından sorumluydu ve daha önce Ubisoft ile çalıştı. Şirket uzun süredir oyun endüstrisi için fragmanlar yapıyor ve bu konuda iyi bir CV’ye sahip. Bu fragmanlar, yeni oyunlar veya oyunlar içindeki yeni içerikler içerir, bu nedenle yeni Ubisoft fragmanı hemen hemen her şey ile ilgili olabilir.

Ubisoft Yeni Oyunlarına Zam Yapmayacak! - PC Hocası

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Ubisoft daha önce Goodbye Kansas ile çalışmıştı. Şirketin Ubisoft için yaptığı önceki fragmanlar arasında Watch Dogs 2’nin sezon geçişinin ve Ghost Recon: Wildlands’deki ek karakterlerin pazarlanması yer alıyor. Ubisoft’un bunlara harcadığı miktar, muhtemelen bu kadar olmasa da net bir şekilde bilinmemektedir.

Bu, yaklaşan oyunların önizlemesini vermezken, Ubisoft’un parasını neye harcadığına dair bir fikir veriyor. Ancak çoğu oyuncu  bu tür bir paranın bir reklamdan ziyade yeni bir Splinter Cell unvanına gitmesini tercih ediyor gibi. Zaman içerisinde şirketin yapacağı açıklamalar ile reklam amacı belli olacak. Bağımsız oyunlar, kalitesi ne olursa olsun, genellikle rekabet etmekte zorlanır. Tüm bunların yanı sıra şirket, Assassin’s Creed: Valhalla’nın Rebok Shoes ile işbirliği yapması gibi başka şekillerde reklam vermeye devam ediyor.

Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz!