Ana Sayfa Espor Oyuncu Asa Butterfield Artık Team Liquid Kadrosunda!

Oyuncu Asa Butterfield Artık Team Liquid Kadrosunda!

751

Asa Butterfield, gişe rekorları kıran birkaç filmdeki rolleriyle tanınan aktör artık ünlü e-spor organizasyonu Team Liquid’in bir üyesi.

Asa Butterfield, 2008 yürek burkan filmi The Boy In The Striped Pajamas’daki Bruno rolüyle tanınan bir İngiliz aktördür. Ender’s Game, Miss Peregrine’s Home For Peculiar Children ve Hugo gibi diğer gişe rekorları kıran filmlerde başrol oynadı. Butterfield, son olarak Netflix Original dizisi Sex Education’da Otis’in başrolünü oynuyor. Butterfield’ın ödülleri çoğunlukla filmle ilgili olsa da, Team Liquid oyuncuyu aileye getirmenin uygun olduğuna karar verdi.

Asa Butterfield on Twitter: "Some fantastic dotes being played, @TeamLiquid for TI champs, let's goooo!! #TI7… "

Team Liquid, Twitter hesabından Asa Butterfield’ın profesyonel oyun organizasyonlarının resmi bir üyesi olduğunu duyurdu. Tweet, Butterfield’ın bu organizasyon için ne yapacağına pek ışık tutmuş değil, ancak DOTA 2 veya Super Smash Bros için ihtiyaç duyulması halinde oyuncunun büyük bir rol alacağı konusunda küçük bir açıklama da bulundu.

Butterfield duyuruyu kendi hesabından retweetledi ve ekibe katılmanın vermiş olduğu heyecanı dile getirdi.

Team Liquid, bir düzineden fazla popüler e-spor oyununda en iyi oyuncuları ağırlayan profesyonel bir e-spor takımıdır. Butterfield, Twitter’da inek kültürüne olan sevgisini paylaşmaktan korkmasa da, oyun üzerine herhangi bir etkileyici kendi oynanış videosunu yayınlamadı. Team Liquid’in her üyesi üst düzey bir sporcu değildir, ancak kariyerlerinin ana odağı oyun oynamaktır.

Butterfield, film endüstrisinden büyük bir başarı elde etti, bu yüzden profesyonel bir oyuncu olma hayalini kovalamak için hepsini geride bırakması pek olası değil. Bir zamanlar ünlü olan birçok film ve televizyon yıldızı, düzenli olarak yayın yapmayı bir hobi olarak gördüler, ancak Butterfield’ın film kariyeri oldukça canlı. Elbette, Asa Butterfield’in anime ve video oyunlarına olan sevgisi yadsınamaz, ancak anladığımız kadarıyla Team Liquid, Butterfield’in oyun hayatını öne alması için rollerden vazgeçmesini beklemiyor.

Diğer yazılarımıza göz atmak için tıklayın!