Ana Sayfa Global Haberler Ubisoft Eylül Ayında İkinci Forward Hazırlıkları Yapıyor!

Ubisoft Eylül Ayında İkinci Forward Hazırlıkları Yapıyor!

701
ubisoft-eylul-ayinda-ikinci-forward-hazirliklari-yapiyor

Ubisoft Eylül Ayında İkinci Forward Hazırlıkları Yapıyor! Temmuz ayında düzenlediği ilk dijital etkinlik olan Ubisoft Forward’ın ardından Ubisoft ikinci etkinlik içinde kolları sıvadı. Geçtiğimiz Ubisoft Forward’da Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion gibi oyunları duyuran şirket bir sonraki etkinlikte nasıl duyurular ile oyun severlerin karşısına çıkacak merak ediliyor.

Ubisoft’un listesinde yer alan ancak uzun zamandır haber alınamayan yeni oyunların bu etkinlik ile duyurulacağı tahmin ediliyor. Ubisoft CFO’su Frederick Duguet yaptığı açıklamada Eylül ayı içerisinde ikinci bir Ubisoft Forward etkinliği düzenleyeceklerini belirtti. Rainbow Six Quarantine ve Gods & Monsters hakkında sorulan sorulara ise oyunların 2021 Mart ayında biteceği ve mali yıl içerisinde çıkmasının da planlandığını açıkladı. Duguet cümlesinin sonunda çok küçük bir ihtimalde olsa oyunlardan birinin bir sonraki mali yıla sarkabileceğini ekledi.

Ubisoft Eylül Ayında İkinci Forward Hazırlıkları Yapıyor! Bu oyunun hangisi olduğunu konusunda bir açıklama yapılmazken iki oyundan birinin önümüzdeki planlana Ubisoft Forward’de gösterileceğine kesin gözü ile bakılıyor. İkinci kez düzenlenecek olan Ubisoft Forward etkinliğinin hangi tarihte düzenleneceği konusunda ise henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

Geçtiğimiz günlerde Skull & Bones’un yapısında değişikliklerin yapılacağı ve oyunun Fortnite gibi servis oyunu olmasına karar verildiği açıklanmıştı. Bu oyun hakkında da önümüzdeki Eylül ayında düzenlenmesi planlanan Ubisoft Forward’da paylaşımlar görmek şaşırtıcı olmaz. İlerleyen günlerde Ubisoft tarafından etkinliğin detayları ve tarihi ile ilgili açıklamanın da gelmesi bekleniyor.