Epic Games Store Yaz İndirimi Başladı!

  736
  Epic Games Store Yaz İndirimi Başladı!
  Epic Games Store Yaz İndirimi Başladı!

  Epic Games Store oyuncuları sevindirmeye devam ediyor. Her hafta verdiği ücretsiz oyunlarla birçok oyuncunun kalbini kazanan Epic Games bununla yetinmiyor. (GTA V ile başlayan süreçten sonra birçok kullanıcı kazanmış olsa da) Geçtiğimiz günlerde Ubisoft Forward etkinliği kapsamında yeni oyunlar tanıtılmış ve pek çok Ubisoft oyunu Epic Games Store’da özel olarak indirime girmişti. Ubisoft Forward’da gösterilen Far Cry 6, Assassin’s Creed Valhalla ve Watch Dogs Legion gibi oyunları daha önce yayınlanan Watch Dogs, Assassin’s Creed ve Far Cry oyunları gibi en iyi Ubisoft oyunlarında yapılan indirimlerle kutlama fırsatı bulmuştuk. Epic Games şimdiyse Epic Games Store Yaz İndirimi 2020 etkinliğini duyurdu.

  Epic Games Store Yaz İndirimi 2020

  epic-games-store-yaz-indirimi-basladiEpic Games Store Yaz İndirimi 2020 etkinliğinde pek çok kaliteli yapımda çok büyük indirimler yapıldığını görüyoruz. %85’e varan indirimlerde kütüphanenizi genişletebilir ve oyun koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Epic MEGA İndirimi etkinliğinde verilen Epic Kuponları’nın süresinin uzatıldığını da hatırlatalım. Fiyatı 79.99 TL üzeri oyunlarda 60 TL değerinde indirim kazanabiliyorsunuz. Bu kuponu Mega İndirim döneminde kullanabildiğiniz gibi Yaz İndirimi kapsamında fiyatı güncellenen oyunlarda da kullanmanız mümkün. Epic Games Store kuponların kullanım süresinin 1 Kasım TSİ 10.59’da sona ereceğini duyurdu. Ayrıca 80 TL ve üzeri her alışverişinizde kuponunuzun yenileneceğini hatırlatalım.

  “6 Ağustos’a kadar seçili oyunlarda %75’e varan indirimlerle yaza ayak uydur! Epic MEGA İndirim’de alınan Epic Kuponlarının kullanım süresinin 1 Kasım TSİ 10.59’da sona ereceğini ve 79,99 TRY veya üzeri herhangi bir uygun satın alma işleminde kullanılabileceğini unutma! Daha fazla bilgi edinmek için BURADAN SSS bölümümüzü incele.”

  epic-games-store-yaz-indirimi-basladiEpic Games 23 Temmuz’dan itibaren harika oyunlarda inanılmaz tekliflerle yazı selamlıyor. Far Cry serisinde %85’e varan indirimler, Watch Dogs serisinde %80’e varan indirimler, Assassin’s Creed serisinde %80’e varan indirimler ve daha birçok oyunda 6 Ağustos’a kadar %85’e varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

  İstek listenizdeki oyunlar indirimdeyse ne mutlu size! 23 Temmuz – 6 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen Yaz İndirimi’nde %85’e varan indirimler bulunuyor. Peki siz neler alacaksınız? İndirime giren tüm oyunları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  Herkesin iyi bir Yaz mevsimi geçirmesini dileriz 🙂