Ana sayfa Global Haberler The Division Filminin Yeni Yönetmeni Rawson Marshall Thurber Oldu

The Division Filminin Yeni Yönetmeni Rawson Marshall Thurber Oldu

89

The Division filminin yeni yönetmeni, Red Notice’den tanıdığımız ünlü yönetmen Rawson Marshall Thurber oldu.

2016’da duyurulan ve başrolünde, Source Code, Nightcrawler ve Spider-Man: Far From Home gibi filmlerden tanıdığımız Jack Gyllenhaal’ın oynayacağı The Division, Ubisoft’un aynı isimli aksiyon rol yapma oyunu The Division’ı konu alıyor.

the-division-filminin-yeni-yonetmeni-jake-hyllenhaal

Daha önce 2017’de filmin yönetmen koltuğuna Stephen Gaghan oturmuş, 2018’de projeden ayrılmıştır. Ardından Nisan 2018’de bu kez David Leitch ile anlaşılmıştı. Görünüşe bakılırsa yine bir yönetmen değişikliği yaşanmış olacak ki, son bilgilere göre filmin yönetmen koltuğuna Rawson Marshall Thurber oturdu.

DodgeBall: A True Underdog Story (2004), We’re the Millers (2013), Central Intelligence (2016) ve Skyscraper (2018) gibi filmlerle tanınan yönetmen, şimdilik The Division’ın yönetmeni durumunda. Yine bir değişiklik yaşanmadığı sürece projeyi kendisi yönetecek.

The Division’ın senaristliğini Rafe Judkins üstlenirken, yapımcılar arasında Kelly Carmichael, Jessica Chastain, Gerard Guillemot, Jake Gyllenhaal, David Leitch, Riva Marker ve Kelly McCormick yer alıyor.

Oyuncu kadrosunda Jake Gyllenhaal ile Jessica Chastain‘in yer aldığı The Division, Netflix’te yayınlanacak.

Filmin IMDb sayfasına buradan erişebilirsiniz.