Ana sayfa Global Haberler Supersolid, Universal Music Group’la Ortaklık Kuruyor

Supersolid, Universal Music Group’la Ortaklık Kuruyor

595
Supersolid Universal Music Group’la Ortaklık Kuruyor
Supersolid Universal Music Group’la Ortaklık Kuruyor

Supersolid Universal Music Group’la Ortaklık Kuruyor! – Hubogi Londra merkezli oyun geliştirici firma Supersolid, Grammy ödüllü şarkıcı Shania Twain’i Home Street oyununa getirmek için Universal Music Group ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Twain’in bulunduğu oyun içeriklerinin Now albümü ile çakışmasından dolayı oyun içerisinde albümden iki müzik videosu oyunun özel reklam panolarında oynatılacak.

Oyuncular ayrıca oyun içerisinde Twain’in oyun içerisindeki karakteri ile etkileşime girebilecek. Ayrıca Kasım ayından sonra planlanan oyun içi etkileşimler ile yeni kıyafetler ve gitar gibi eşyalarda satın alınabilecek.

Supersolid CEO’su Ed Chin, “Shania Twain ile ilk ortaklığımızı başlatmak inanılmaz derecede heyecan verici, o tam anlamıyla bir yıldız. Uzun dönemler boyunca listelerde zirvede yer alan ve sayısız ödül kazanan, olağanüstü başarılı ve popüler biri ile çalışmak inanılmaz bir şey.” diye açıklamada bulunan Chin konuşmasını, “Bu ortaklığın ve büyümenin sadece Now albümü ile kalmayacağı ve devam edecek.” şeklinde tamamladı.

Ayrıca Supersolid, Home Street oyununun şu anda 4 milyon indirmeyi aştığı ve her yeni ayda yenilikler ve ortaklıklar ile oyun severlere en iyi oyunu sunmayı hedeflediklerini belirtti.