Ana Sayfa Türkiye'den Haberler SuperMassive ve Bahçeşehir Üniversitesi Arasındaki İş birliği Sona Erdi!

SuperMassive ve Bahçeşehir Üniversitesi Arasındaki İş birliği Sona Erdi!

1074
SuperMassive ve Bahçeşehir Üniversitesi Arasındaki İş birliği Sona Erdi!
SuperMassive ve Bahçeşehir Üniversitesi Arasındaki İş birliği Sona Erdi! - HUBOGİ

SuperMassive ve Bahçeşehir Üniversitesi Arasındaki İş birliği Sona Erdi! League of Legends’in ülkemizdeki resmi ligi olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Liginin önemli ekiplerinden olan SuperMassive geçtiğimiz gün resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Bahçeşehir Üniversitesi ile 3 senedir devam eden isim sponsorluğu anlaşmasının sona erdiğini duyurdu.

Bahçeşehir Üniversitesi ve SuperMassive arasındaki isim sponsorluğu 27 Mart 2017 tarihinde başladı ve bu süre zarfında 2 şampiyonluk elde etti. Ayrıca BAU SuperMassive bu şampiyonluklarla uluslararası platformda da mücadele etti ancak istediği başarıyı elde edememişti.

Öte yandan Bahçeşehir Üniversitesi E spor için birçok iş birliği de yaptı. Son 3 yılda Türkiye’nin ilk e spor bursunu veren BAU, Riot Games tarafından organize edilen Şampiyonluk ve Yükselme Liglerindeki en başarılı oyunculara Bahçeşehir Üniversitesi’nden maddi değeri 40 bin TL’yi bulan eğitim bursu sistemini hayata geçirdi. Üniversite bünyesinde “Oyun Sektörü ve Espor” adında seçmeli ders hayata geçirildi ve e spor alanında faaliyet göstermek isteyen öğrencilere akademik eğitim fırsatı gibi birçok ayrıcalık sundu.

Bahçeşehir Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel’in Beşiktaş Jimnasti Kulübü yönetim kurulunda bulunduğu ve Bahçeşehir Üniversitesi’nin yeni isim sponsorluğu anlaşmasını Beşiktaş ile yapacağı söylentileri konuşulmaya başlandı.

SuperMassive ve Bahçeşehir Üniversitesi Arasındaki İş birliği Sona Erdi! SuperMassive takımı kurulduğu günden bu yana sektörün dev isimleri ile çalışmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda başta Ülker, Intel, Vestel, Vodafone gibi ünlü markalar ile iş birliği yapan SuperMassive şuan da Turkish Airlines, Coca – Cola, CarrefourSa, Logitech ile sponsorluk anlaşmalarını sürdürüyor. İlerleyen günlerde SuperMassive’nin yeni sponsorlukları, mevcut sponsorluklarda devam edip etmeyeceği markalar hakkında ilerleyen günlerde resmi açıklama yapması bekleniyor. Öte yandan Bahçeşehir Üniversitesi içinde Beşiktaş sponsorluğu dedikoduları kulislerde dönmeye başladı.

İlerleyen haftalarda gerek SuperMassive yeni isim sponsoru konusunda gerek Beşiktaş ve Bahçeşehir Üniversitesi arasında bir iş birliği olup olmayacağı konusunda gelişmelerin yaşanması bekleniyor. SuperMassive’nin bu iş birliğinden sonra nasıl bir sezon geçireceği, etkilenip etkilenmeyeceği de merak edilen konular arasında yer alıyor. İlerleyen haftalar SuperMassive için neler gösterecek hep birlikte göreceğiz.