Ana Sayfa Global Haberler Steelseries, Dünyanın İlk Mobil Uyumlu Wireless Kulaklığı Arctis 1’i Duyurdu!

Steelseries, Dünyanın İlk Mobil Uyumlu Wireless Kulaklığı Arctis 1’i Duyurdu!

1075
Steelseries, Mobil Uyumlu Wireless Kulaklığı Arctis 1’i Duyurdu!
Steelseries, Mobil Uyumlu Wireless Kulaklığı Arctis 1’i Duyurdu!

Steelseries, Dünyanın İlk Mobil Uyumlu Wireless Kulaklığı Arctis 1’i Duyurdu! Arctis 1 Wireless ile mobil dünyaya devrim getiren Steelseries, oyuncu odaklı ürünlerini artık her kullanıcı için konforlu olan bir çizgiye oturttu. Sade yapısı ile beraber herkesin rahatça kullanabildiği bu ürünlerin satış fiyatları ise belli oldu.

Oyuncu ekipmanları konusunda dünya devi olan ve kulaklıklarıyla en çok ödül sahibi Steelseries, Arctis ailesinin en yeni üyesi Arctis 1 Wireless’ı duyurdu. Geçtiğimiz aylarda raflarda yerini alan Arctis 1’in yeni ve inceltilmiş gövdesine sahip olan Wireless modeli; Nintendo Switch, PS4, PC ve mobil cihazlarda kayıpsız ve düşük gecikmeli bağlantı sunuyor.

Hem evde hem dışarıda rahat kullanım

Arctis 1 Wireless, küçük bir USB-C donanım kilidi sayesinde PS4, PC, Android ve Nintendo Switch’te ultra düşük gecikmeli kablosuz kullanımı sunuyor. 2.4GHz kablosuz teknlojisiyle mobil cihazlarda hareket halindeyken bile PC ve konsol deneyimini birebir olarak kullanıcılara sunuyor. Doğal ses netliği ve gürültü önleyici özellikleri bulunan ClearCast mikrofonu kullanıyorlar. Arctis 3, 5, 7 ve 9X’te de bulunan bu teknolojinin en önemli farkı ise, diğer modellerdeki gibi geri çekilebilir olmak değil, kullanıcının dilerse tamamen mikrofonu çıkarabiliyor olması. Sade ve şık tasarımıyla beraber çıkarılabilen mikrofon özelliği sayesinde, oyuncular nerede olurlarsa olsunlar Arctis’in ödüllü performansının tadını çıkarabilecekler.

Steelseries, Dünyanın İlk Mobil Uyumlu Wireless Kulaklığı Arctis 1’i Duyurdu!

Satış fiyatı belli oldu!

SteelSeries CEO’su Ehtisham Rabbani, “gün geçtikçe büyüyen konsol oyun marketi ve canlı oyun yayınları, Nintendo Switch gibi mobil oyun deneyimlerinin ortaya çıkmasıyla birlikte, oyuncuların ses ihtiyaçları değişti. Devir kablosuz devridir” dedi. “Oyuncular, platformlar arasında kolayca geçiş yapabilecekleri çok yönlü bir kablosuz kulaklığa ihtiyaç duyuyorlar ve Arctis 1 Wireless ile tam olarak sunduğumuz şey bu.” diyerek oyuncuların ihtiyaçlarını da gözettiklerini iletti. Arctis 1 Wireless, mükemmel konfor sunan Airweave kumaş kulak yastıkları ve çelik yapısı ile uzun süreli dayanıklılık için güçlendirildi, kafa bandı hareket halindeyken kullanım için optimize edildi. Ayrıca, Xbox oyun kumandaları veya diğer 3.5 mm bağlantı gerektiren diğer cihazlara kolayca bağlanmak için ek 3.5 mm kablo seçeneği de bulunuyor. Arctis 1 Wireless, steelseries.com resmi internet sitesinde $99.99’a satılıyor. Türkiye’deki satışına da başlanmasına çok az kalan Arctis 1’in fiyatı merakla bekleniyor.