Ana sayfa Global Haberler Steam Oyun Festivali Geri Döndü!

Steam Oyun Festivali Geri Döndü!

38
steam-oyun-festivali-geri-dondu

Steam Oyun Festivali Geri Döndü! Steam Oyun Festivali her geçen gün daha fazla geliştirici ve oyunu çatısı altına alarak büyümeye devam ediyor. Üçüncüsü düzenlenen etkinlikte “Sonbahar 2020 Festivali” olarak bir kez daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Steam Sonbahar etkinliği ile bu sefer karşımıza önümüzdeki dönemlerde çıkacak bir çok oyunun demosu ile çıkmaya hazırlanıyor.

Steam Sonbahar 2020 Festivali yalnızca oyun demoları ile sınırlı kalmayacağının duyurusunu da yaptı. 13 Ekim tarihine kadar sürecek olan etkinlik canlı yayınlar, geliştirici röportajları ve oyun videoları ile dolu dolu geçecek. Steam Oyun Festivali geçtiğimiz etkinliklerde olduğu gibi ilk amaç olarak indie oyunları tanıtmak ve oyunculara bire bir deneyimlemeyi amaçlıyor. Listede büyük AAA oyunlar görmeyi beklememek gerekiyor. Ancak listede Observer: System Redux gibi oyunlarda dikkat çekiyor.

Steam Oyun Festivali Geri Döndü! Steam Oyun Festivali Sonbahar 2020 de birçok sürpriz de oyun severleri bekliyor olacak. Örneğin bazı geliştiricilerin demoları oynayan oyunculara satışa çıktığında oyun için indirim kuponları gönderimi yaptığını geçtiğimiz yıllarda görmüştük. Yüzlerce indie ve bağımsız oyunun yer alacağı Steam Oyun Festivali için heyecan her geçen gün daha da artıyor. Steam Oyun Festivali kapsamında yer alacak oyunların listesine ve festival hakkında çok daha fazlasına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. https://store.steampowered.com/sale/steamgamefestival Steam ve çok daha fazlası için Hubogi sayfasını takipte kalın.