Ana sayfa Global Haberler Razer Oyuncu Koltuğu Iskur’u Satışa Sundu!

Razer Oyuncu Koltuğu Iskur’u Satışa Sundu!

211
hubogi-razer-oyuncu-koltugu-iskuru-satisa-sundu

Razer Oyuncu Koltuğu Iskur’u Satışa Sundu! Dünyanın en önemli oyun teknoloji üreticilerinden olan Razer ilk oyuncu koltuğu Razer Iskur’u geçtiğimiz günlerde resmi olarak satışa çıkardığını duyurdu. Satışa sunulan oyuncu koltuğunun fiyatı ise 500 dolar olarak belirlendi.

Klavye, Mouse, kulaklık gibi pek çok oyuncu ürünü üreten ve satan şirket Razer ürün listesine bir yenisini daha ekledi. Amerika Birleşik Devletleri merkezli üretici Iskur adını verdiği yeni oyuncu koltuğunun tanıtım videosunu geçtiğimiz haftalarda yayınlamıştı. Yapılan son duyuruda ise Razer Iskur’un satışa sunulduğu ve satış fiyatı duyuruldu. Razer Iskur tanıtım videosuna aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=gfxBxuB6NCU&feature=emb_title

Oyun dünyasının en önemli ekipman üreticilerinden olan Razer yeni oyuncu koltuğu ile birlikte konfora da önem verdiğini gösterdi. Özellikle uzun süreler boyunca bilgisayar başında kalan kişilerin konforunu sağlamak amacı ile üretilen Iskur, Razer kalitesini her detayı ile yansıtıyor. Razer Iskur’un dikkat çeken özellikleri arasında bel desteğinin bulunması geliyor. Ayarlanabilir kol desteği, yüksek yatma açısı, malzeme kalitesi gibi pek çok özellik ile Premium bir his veren Razer Iskur dikkatleri çekiyor. 136 kg ağırlığa kadar taşıma kapasitesi olan koltuk 170 – 190 cm boyundaki kişiler için ideal bir koltuk olduğunu da vaat ediyor.

Razer Oyuncu Koltuğu Iskur’u Satışa Sundu! Razer Iskur’un satış fiyatı ise 500 dolar olarak belirlendi. Henüz Razer Iskur’un ülkemizde resmi olarak satılıp satılmayacağı konusunda resmi bir açıklama yapılmış değil. Razer ve çok daha fazlası için Hubogi sayfasını takipte kalın.