Ana Sayfa Global Haberler Steam Oyun Festivali Bir Kez Daha Geliyor!

Steam Oyun Festivali Bir Kez Daha Geliyor!

790
Steam Oyun Festivali Bir Kez Daha Geliyor! Korona virüs salgını sebebiyle bu yıl iptal edilen E3 etkinliğinin boşluğunu doldurmak adına stüdyolar çalışmalarını sürdürüyor.
Steam Oyun Festivali Bir Kez Daha Geliyor! - HUBOGİ

Steam Oyun Festivali Bir Kez Daha Geliyor! Korona virüs salgını sebebiyle bu yıl iptal edilen E3 etkinliğinin boşluğunu doldurmak adına stüdyolar çalışmalarını sürdürüyor. Bu adımlardan biri de geçtiğimiz günlerde Steam’den geldi. Geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenen Game Festival ile Steam bu yıl bir kez daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz ay bu yılın Steam Oyun Festivalini görmüştük. Ancak dünyanın içerisinde bulunduğu durum sonrasında şirket ikinci kez bu festivali düzenleme kararı aldı. Geoff Keighley’in Twitter sayfası üzerinden yaptığı açıklamada etkinliğin E3’ten doğan boşluğu doldurmak amacıyla bir kez daha düzenleneceğini gösteriyor.

Steam oyun festivali Twitter üzerinden duyuruldu

Keighley Twitter sayfasından yaptığı bu paylaşım ile festivalin 9 – 14 Haziran 2020 tarihleri arasında gerçekleştirileceğini ekledi. Ayrıca festivalde yer almak isteyen geliştiriciler için kayıt kabulleri de devam ettiğini belirtti. Keighley yaptığı paylaşımda Steamworks sayfasının bağlantısını da eklemeyi unutmadı. Steam Oyun Festivali hakkında detaylı bilgi için Keighley’in paylaşmış olduğu linke aşağıdan erişebilirsiniz.

https://partner.steamgames.com/doc/marketing/steamgamefestival

9 – 14 Haziran 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan 3. Steam Oyun Festivali’nin büyük ilgi görmesi bekleniyor. Ayrıca festival için Steam özel bir sayfada oluşturdu. Bu sayfaya da aşağıda yer alan linkten erişim sağlayabilirsiniz.

https://store.steampowered.com/sale/gamefestival

Steam bu sayfa içerisinde katılımcılar için özel bir alan oluşturmayı da unutmamış. Etkinliği kaçırmamak için sayfa içerisinden hatırlatıcı oluşturmanızda mümkün. İlerleyen günlerde Steam’in festival hakkında yeni açıklamalar yapması da bekleniyor.