Ana Sayfa Global Haberler Misfits Gaming, Softgiving ile Bağış Toplama Etkinlikleri Planlıyor

Misfits Gaming, Softgiving ile Bağış Toplama Etkinlikleri Planlıyor

932
HUBOGI-misfits-gaming-group-softgiving-ile-bagis-toplama-etkinlikleri-planliyor

Misfits Gaming, Softgiving ile Bağış Toplama Etkinlikleri Planlıyor! Misfits Gaming Group, çevrim içi bağış toplama platformu Softgiving ile, 2020 boyunca çevrim içi yardım etkinlikleri için bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

İlk çevrim içi yayın etkinliği 16-19 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek ve şu anda COVID-19 salgını sırasında hastalara yardımcı olan br kar amacı gümeyen sağlık kuruluşu Gift of Life Marrow Registry için yardımlar toplanacak.

Misfits Gaming Group CEO’su ve Kurucu Ortağı Ben Spoont, bir açıklamada şunları söyledi: “Espor, özellikle bu zor zamanlarda para toplama konusunda inanılmaz bir topluluk oluşturdu ve fon toplama kapasitemizi artırmak için Softgiving ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. Yıl boyunca çeşitli hayır kurumları yayınlayarak bağış toplama çabalarımızı ikiye katlıyoruz ve Gift of Lifei ile bu projeyi başlattığımız için heyecanlıyız. ”

Misfits Gaming markasına ek olarak şirket, Overwatch Ligi’nin Florida Mayhem ve Call of Duty Ligi’in Florida Mutineers’ın da sahibi olarak espor dünyasında ön plana çıkıyor. Kuruluşun COVID-19 yardım kuruluşu için Mayıs ayında planlanan başka bir bağış toplama etkinliği de var. Softgiving ortaklığı sayesinde bu planları daha etkili bir şekilde ilerletebilecek.

Misfits Gaming espor dünyasındaki yardım etkinliklerine öncülük edecek

Espor dünyasının büyümesiyle birlikte gün geçtikçe dünya devi şirketler de bu dünyada yerini almak istiyor. Kurulan yeni espor takımları, partnerlik ve sponsorluklar kapsamında birçok markanın yer aldığı bu dünya, koronavirüsün tüm dünyayı kötü bir şekilde etkilemesiyle birlikte yardım etkinliklerini de artırmayı hedefliyor. Misfits Gaming ise bu etkinliklere öncü olan espor organizasyonları arasında yerini aldı.

Softgiving’in Kurucusu ve CEO’su Matt Pfaltzgraf şunları ekledi: “Kendileri için önemli nedenlerden dolayı yardım toplama çabalarını desteklemeye yardımcı olmak amacıyla Misfits Gaming Group ile ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Şirket, bu zorlu zamanlarda çok sayıda hayır kurumuna yardım etme konusunda ne kadar tutkulu olduklarını zaten göstermiş oldu. Bu kuruluşlara olumlu bir etki bırakmak için yenilikçi kaynak yaratma araçlarımızı kullanmaktan heyecan duyuyoruz. ”