Ana Sayfa Global Haberler Stats Royale Plexchat ile Ortaklık Kurdu

Stats Royale Plexchat ile Ortaklık Kurdu

1918
Stats Royale Plexchat İle Ortaklık Kurdu
Stats Royale Plexchat İle Ortaklık Kurdu

Stats Royale Plexchat ile Ortaklık Kurdu – Hubogi Clash Royale oyunun mobil sohbet programı ve fan sitesi olan Stats Royale, veri servislerini entegre edebilmek ve ayrıntılı veri getirmek için mobil sohbet programı olan Plexchat ile ortaklık kurdu.

Ortaklık ile Stats Royale kullanıcıları ayrıntılı şekilde oyun verilerine ve oyuncu profillerine doğrudan Plexchat uygulaması içinden erişebilecekler. Ortaklık ile yapılan entegrasyon sonucunda Clash Royale hakkındaki istatistikleri kontrol etmek kolaylaşacak ve oyun içinde uzun metin dizeleri gibi görünen arkadaş bağlantıları artık görselleştirilebilecek.

Stats Royale kurucusu Steve Rabouin, “Stats Royale’i yaptık çünkü oyun içerisinde oyuncular için önemli bilgilerin eksikliği oldukça fazlaydı ve Stats Royale ile oyun içi deneyimimizi nasıl yükseltebileceğimizi gördük.” dedi. Ayrıca “Plexchat ekibi de aynı vizyona sahipti ve bu iş için daha iyi bir ortaklık bulamazdık.” şeklinde konuşmasını tamamladı.

Rabouin aynı zamanda Overwolf mobil oyununun da başındaki isim. Overwolf Stats Royale’i geçtiğimiz Ağustos ayında açıklanmayan miktara karşılığında satın almıştı.