Ana sayfa Global Haberler Starfield Oyunundan Sızan Uzay Gemileri Görüntüsü

Starfield Oyunundan Sızan Uzay Gemileri Görüntüsü

45
starfield-yeni-görüntüler-sızdı

Starfield için sızdırılan yeni bir görüntü, uzay gemilerini, bir uzay karakolunu ve bir kol saatini tasvir eden eskizlerin olduğu bir not defterini ortaya koyuyor.

Starfield’dan Bilgiler Sızdıkça Heyecan Artıyor

Oyun endüstrisi, Bethesda’nın yaklaşmakta olan bilim kurgu RPG Starfield ile ilgili konuşmalarıyla dolu. Starfield’ın 2021’de çıkıp çıkmayacağı, E3 sırasında gösterilip gösterilmeyeceği veya daha sonrası için kaydedilip kaydedilmeyeceği ve ne tür bir oyun olacağı konusunda ileri geri haberler var. Şimdi başka bir yeni  Starfield görüntüsü keşfedildi.

Defterin sayfalarında çoklu eskizler ve okunması zor notlar bulunuyor. Sol sayfada, çeşitli uzay gemileri ve arkasında iki farklı renkte güneş olan dev bir uzay kolonisi var. Sağ sayfada, yüzünde farklı semboller bulunan bir akıllı saatin taslağı yer almaktadır.

Sahte mi? Gerçek mi?

ResetEra’ya gönderilen en son sızan Starfield görüntüsünün, Bethesda’nın web sitesindeki diğer görsellerle aynı görüntü barındırdığı söyleniyor. Görüntünün kalitesi kadar içeriği de onun doğruluğunu ifade ediyor. Yine de daha önce ki Starfield sızıntıları sahte çıktığı için resme biraz tereddüt ve şüpheyle yaklaşmak uygun olur.

Şimdiye kadar Starfield ile ilgili sızıntıların ve söylentilerin çoğunda olduğu gibi, bazı ipuçları ve ilginç detaylar var, ancak üzerinde durulması gereken önemli bir şey yok. Özelleştirilebilir gemiler ve birden fazla gemiye sahip karakollar muhtemelen görüntünün en ilginç yönü. Belki de en iyi sızıntılardan biri, yeni materyallerin bulunmuş olmasıdır.

Yaz etkinlikleri Bethesda’nın oyun hakkında daha fazla bilgi paylaşması için hala en olası fırsat. Bethesda hayranları, gözlerini E3 2021 ve diğer dijital olaylara şimdiden dikkat kesmeli.

Daha fazla içerik için tıklayın

Bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz!