Ana Sayfa Espor Rob Stamey Operasyon Direktörü Olarak DarkZero Esports’a Katıldı

Rob Stamey Operasyon Direktörü Olarak DarkZero Esports’a Katıldı

935
hubogi-rob-stamey-operasyon-direktoru-olarak-darkzero-esportsa-katildi

Rob Stamey Operasyon Direktörü olarak DarkZero Esports’ a katıldı! Kuzey Amerikalı espor organizasyonu olan DarkZero Esports, Rob Stamey’i Operasyon Direktörü olarak işe aldı. Stamey, Ghost Gaming’de Genel Müdür olarak üç yıl görev yaptıktan sonra Kuzey Amerikalı DarkZero Esports’da yerini aldı.

Gelişme DarkZero Esports resmi Twitter platformu üzerinden duyuruldu.

Paylaşılan gönderide espor organizasyonu: “Bugün Rob Stamey’in yeni Operasyon Direktörümüz olarak bize katıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! Rob, beraberinde en son Ghost Gaming Genel Müdürü olarak esporlar alanında mükemmellik işler çıkardı. Takıma hoş geldin Rob!” açıklamasında bulundu.

Operasyon Direktörü Stamey, personel alımı yoluyla espor organizasyonunun büyümesini hedefleyecek. Yeni oyun başlıkları yaratmak, gelir akışlarını artırmak ve yeni fırsatlara sahip olmak için danışmanlık görevini üstlenecek.

Stamey, Esports Insider’a şunları söyledi: “DarkZero Esports’a katılırken tekrar yeni bir başlangıç yaptığımı hissettim. Organizasyon kuruluşunun henüz keşfedilmemiş büyük bir potansiyele sahip olduğuna inanıyorum. Dünya standartlarında rekabet etmek için gereken kaynakların kilidini açacak olan esporun geleceğinde yer almak harika bir duygu. “

Bu yeni girişimden önce, Rob Stamey 2015’ten 2016 yılına kadar espor organizasyonu COO’su olarak görev yaptı. 2017 yılının ocak ayında Ghost Gaming’de yer alarak, kurucu çalışanlardan biri oldu. Bu şirkette de programlar oluşturmak ve oyuncuları yöneterek organizasyona katkıda bulunmak için yer alıyordu.

DarkZero Esports’un Rainbow Six Siege takımı şu anda Kuzey Amerika Pro League’in 11. sezonunda yarışıyor.

DarkZero Esports Rainbow Six Siege takımı başarıya koşuyor

Organizasyonun Rainbow Six Siege takımı şu anda Kuzey Amerika Profesyonel Ligi’nin 11.sezonunda yarışıyor. Takımın kadrosunda Matthew ‘HotanCold’ Stevens, Tyler ‘Ecl9pse’ Mcmullin, Alex ‘Skys’ Magor, Paul ‘Hyper’ Kontopanagiotis ve Kyle ‘Mint’ Lander bulunuyor. Takımın Kuzey Amerika Profesyonel Ligi’nde %71 kazanma oranı ile oynadığı maçların 5’inde galibiyet 1’inde bozgun aldı. Şu an ligde 2.sırada yer alıyor.

2020 Rainbow Six Siege Profesyonel Ligi’nin Kuzey Amerika maçları 6 Ocak tarihinde başladı. 13 Nisan 2020 tarihinde son bulacak ligde takımın hangi sıralamada ayrılacağı hakkında henüz yeterince bilgi yok. Bununla birlikte maçlarda bu zamana kadar gösterdiği başarılarla ve şu anda 2. sırada bulunmasından dolayı iyi bir sıralamayla ligden ayrılacağı düşünülüyor.