Ana Sayfa Espor Pittsburgh Knights ve Coca-Cola Partner Oldu

Pittsburgh Knights ve Coca-Cola Partner Oldu

980
pittsburgh-knights-ve-coca-cola-partner-oldu

Pittsburgh Knights ve Coca-Cola Partner Oldu! Pittsburgh Knights, Coca-Cola’nın yeni enerji içeceği Coke Energy’nin tanıtımını desteklemek için onunla partner oldu.

Oyun liglerinin başlamasıyla birlikte espor dünyası tekrardan hareketlenmeye başladı. Birçok espor organizasyonu çeşitli şirketlerle partnerlik anlaşması yaparak ön plana çıkmayı hedefliyor. Partnerlikler devam ederken espor dünyası da bu şekilde gelişmeye devam ediyor. Yeni sezonda bu partnerliklerden biri de Pittsburgh Knights ve Coca-Cola Company arasında gerçekleşti.

Pittsburgh Knights, Coca-Cola Company ile yeni içeceği Coke Energy’nin tanıtımına yardımcı olmak için bir ortaklığa girdiğini açıkladı. Pittsburgh, Rocket League takımı ile birlikte içerik üreterek partnerliğini devam ettirecek. Coca-Cola’nın piyasaya sürdüğü yeni enerji içeceği Coke Energy’nin dört çeşidi bulunuyor. Bunlar Coke Energy, Coke Energy Cherry, Coke Energy Zero ve Coke Energy Zero Cherry olarak sınıflandırıldı. Yeni ürünlerin tanıtımı içinse yeni bir partner bulma yoluna gidildi.

Pittsburgh Knights partnerlik konusunda çok heyecanlı

Partnerlik anlaşması üzerine Pittsburgh Knights Başkanı James O’Conner: “Espor topluluğunun enerji içeçeklerini ne kadar sevdiğini biliyoruz, bu nedenle Coke Energy’i hayranlarımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Rocket League takımımızla bu ortaklığı başlatmanın güzel bir başlangıç olduğunu düşünüyoruz. 2020 yılı için birçok planımız var. Coca-Cola ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Takım, Rocket League 9.sezon Şampiyonluk Serisi’nde (RLCS) takipçilerini Coke Energy ile buluşturacak. Rocket League takımı normal sezonda içerik oluşturmaya ek olarak Coke Energy’i hayranlarına sunabilmek için bir tanıtım gezisine çıkacaklar. Espor organizasyonunun ortağı olan Sheetz market zincirleri ise bunu destekleyecek. Ürünler bu destek sayesinde birçok oyuncuya ulaşarak tanıtım aşamasını başarılı bir şekilde tamamlayabilecek.

Coca-Cola, 2014 yılında League of Legends Şampiyonası Serisi’nin (LCS) partneri olarak uzun süre espor ortağı oldu. O zamandan beri şirket, özellikle sponsor olarak espor partnerliği alanında birçok girişimde bulundu. Aynı zamanda Activision Blizzard’ın Overwatch Ligi’nde de partner olarak ön plana çıkmıştı.