Ana Sayfa Global Haberler Reggie Fils-Aime Emekliye Ayrılıyor

Reggie Fils-Aime Emekliye Ayrılıyor

1176
Reggie Fils Aime Emekliye Ayrılıyor
Reggie Fils Aime Emekliye Ayrılıyor

Reggie Fils Aime Emekliye Ayrılıyor! Nintendo of America’nın başkanlık görevinde uzun yıllardır yer alan Reggie Fils-Aime 15 Nisan’da emekliye ayrılacağını açıklayarak görevi Doug Bowser’e bırakacağını açıkladı.

Nintendo of America’daki görevini 15 Nisan tarihinde noktalayarak emekliye ayrılacak olan Reggie Fils-Aime ayrılık kararını şu sözler ile açıkladı; “Benim için bu bir ‘oyun sonu’ değil, eşim, ailem ve arkadaşlarım ile daha fazla zaman geçirebilmek için level yükseliyorum.”

Ayrılık sonrasında Reggie görevini Doug Bowser’e bırakacak. Henüz gelecek planları hakkında Reggie’den bir açıklama gelmese de çalışma hayatını tamamen sonlandırmadığının sinyallerini açıklamasında verdi.

Nintendo of America cephesinde ise değişiklik sonrası Satış ve Pazarlamanın başında yer alan Doug Bowser başkanlığa getirilecek. Ancak Doug Bowser’den boşalan koltuğa kimin getirileceği konusunda şirketten bir açıklama yapılmış değil.

Reggie Fils Aime Emekliye Ayrılıyor! Reggie Fils-Aime ayrılık açıklamasını Nintendo of America resmi Twitter sayfasından video şeklinde de yayınladı.