Ana Sayfa Global Haberler Real Madrid Konsolda Partnerini Seçti, XBOX

Real Madrid Konsolda Partnerini Seçti, XBOX

1538
Real Madrid Konsolda Partnerini Seçti, XBOX
Real Madrid Konsolda Partnerini Seçti, XBOX

Real Madrid Konsolda Partnerini Seçti, XBOX! Dünyanın en çok taraftara sahip futbol takımlarından Real Madrid, konsol tarafında bir dünya devi ile partnerlik anlaşması yaptı. Microsoft, Avrupa’nın en çok kupa kazanan Real Madrid takımıyla XBOX tarafında sürpriz bir birlikteliğe başladı ve resmi konsol partneri oldu. Anlaşmanın detaylarında turnuvalar, kodlama eğitimleri, konsol çekilişleri var.

Geçtiğimiz günlerde Amerika’daki Microsoft mağazalarında yapılan turnuvalarda Real Madrid maçlarına biletler dağıtılırken, Real Madridli oyuncuların Amerika’da yaptığı hazırlık kampında, Microsoft’un seçeceği gençlerle Minecraft kodlaması da yapılacak. Ayrıca 3 adet Real Madridle ilgili özel tasarım Xbox Kontrolörü de Twitter’da yapılan bir etkinlikle hediye edilecek. Twitter’daki etkinliğe katılmak için Xbox Resmi Twitter adresini takip etmeniz ve içinde #RealMadridXboxSweepstakes geçen postu retweetlemeniz yeterli.

Xbox ile Real Madrid partnerliği ileriki dönemde nasıl aktiviteler yapacak bilmiyoruz ama Play Station’ın kendi konsolu için benzer bir aksiyona girip girmeyeceği daha çok takibimizde olacak.