Ana sayfa Global Haberler Razer, Yeni Cyberpunk 2077 Temalı Faresini Tanıttı!

Razer, Yeni Cyberpunk 2077 Temalı Faresini Tanıttı!

76

Razer ‘ın yeni faresi Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition, özel teknik özellikler ve gösterişli ekstralarla birlikte geliyor.

Oyun şirketi Razer , Cyberpunk 2077’den sonra modellenen yeni faresini tanıttı. Razer’ın CD Projekt Red ile işbirliği bugün itibariyle resmi olarak mevcuttur. Bu, Cyberpunk işbirliklerinin en son saldırısı olarak geliyor. Örneğin,  Cyberpunk 2077 yakın zamanda Samsung ve Xbox ile ortaklık kurarak Cyberpunk temalı bir QLED TV ile tamamlanmış yeni bir oyun kurulumunu dağıtmıştı.

Resmi olarak Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Sürümü olarak adlandırılan  gösterişli fare, Cyberpunk 2077’nin imzasına yani parlak sarı renk şemasına sahiptir. Viper Ultimate’in bu baskısı, ilk olarak geçen ay RazerCon 2020’nin ilk dijital etkinliğinde tanıtıldı. Tekerlek ve Razer logosunda turkuaz vurgular ve siyah devre çizgileri, tüm cihazı birbirine bağlayan cesur bir kontrast sağlar.

Viper Ultimate keskin görünümden daha fazlasına sahiptir; yüksek performanslı teknolojisi bunu destekliyor. Oyun mouse’unun HyperSpeed ​​bağlantısı, şu anda piyasada bulunan diğer kablosuz ürünlerden %25 daha hızlı. Ek olarak, Viper Ultimate’ın sensörü 20.000 DPI ile yüzde 99,6 çözünürlük doğruluğuna sahiptir. Fare de nispeten hafiftir ve yalnızca 74 gram ağırlığındadır. Ürünün yaklaşık fiyatı 159 dolar. Razer’ın Viper Ultimate, bunu karşılayabilenler için cazip bir seçenektir.

Razer-Viper-Ultimate-Cyberpunk-Edition-renkler

Viper Ultimate mouse ayrıca Klasik Siyah, Kuvars Pembesi ve Cıva Beyazı renkleride mevcut. Razer, oyunla ilgili her türlü ürünün en üst düzey üreticisi olarak yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Şirket, profesyonel farelerden oyun koltuklarına, dizüstü bilgisayarlara ve hatta kredi kartlarına kadar her şeyi yapıyor.

Razer ayrıca diğer şirketlerle de işbirliği yapmaya devam ediyor ve son zamanlarda Gunnar ile oyunculara oyun gözlükleri oluşturmak için ortaklık kurdu. İleri de bizleri güzel haberler bekliyor olabilir.

Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz!

Bizleri Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!