Ana sayfa Türkiye'den Haberler Proud Dinosaurs İlk Oyununu Yayınladı!

Proud Dinosaurs İlk Oyununu Yayınladı!

560
Proud Dinosaurs İlk Oyununu Yayınladı!
Proud Dinosaurs İlk Oyununu Yayınladı!

Proud Dinosaurs Ilk Oyununu Yayınladı! – Hubogi İstanbul merkezli oyun geliştirici stüdyosu Proud Dinosaurs ilk yapımı olan Macrotis adlı bulmaca platformlu oyununu GIST 2018 de oyunseverlerin beğenisine sundu.

İstanbul Maltepe’de bulunan ve dokuz kişilik bir ekipten oluşan Proud Dinosaurs, Macrotis oyununu geçtiğimiz günlerde Gaming İstanbul fuarında ilk defa görücüye çıkardı. PC platformu için geliştirilmiş oyunda bulmaca platformunda keyifli bir macera oyunseverleri bekliyor.

Sel altında kalan bir orman içerisinde çocuklarına kavuşmaya çalışan bir annenin macerasını anlatan oyunun hikayesi oyunseverlere heyecanlı bir serüven yaşatacak.

Henüz alpha aşamasında olan oyunda bulmaca öğeleri oldukça ağır basıyor. Stüdyonun oyun üzerinde geliştirmelerini devam ettirdiği ve henüz alpha aşamasında olan oyunun resmi olarak yayınlanacağı tarihe kadar birçok yeniliğin daha ekleneceği belirtildi.

Proud Dinosaurs Gaming İstanbul 2018 de görücüye sunmuş olduğu Macrotis oyununun geliştirme aşamalarının önümüzdeki aylarda tamamlanacağını da belirtirken oyunun piyasaya sürülmesi ile ilgili net bir tarih açıklamadı. Stüdyo geliştirme sürecinin planlar dahilinde gitmesi durumunda yaz aylarında oyunun piyasaya sürüleceği ve oyunseverlerin beğenisine sunulacağını belirtti.

Ayrıca oyunun tanıtım videosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz.