Ana Sayfa Espor Point Blank PBST Büyük Finali ile Sahnede

Point Blank PBST Büyük Finali ile Sahnede

1391
Point Blank PBST Büyük Finali ile Sahnede
Point Blank PBST Büyük Finali ile Sahnede

Point Blank PBST Büyük Finali ile Sahnede! Point Blank PBST Büyük Finali 30 Eylül Pazar 11:30’da Cevahir AVM Teknosa’da oynanacak! Şampiyon takım ülkemizi Güney Kore’de temsil edecek!

Point Blank rekabet dolu bir ligin ardından finale gidiyor. Güney Kore’de düzenlenecek toplam 100.000$ ödüllü PBIC (Point Blank International Championship) şampiyonasına gidecek ülke temsilcimiz, 30 Eylül Pazar günü İstanbul Şişli’deki Cevahir AVM Teknosa’da oynanacak PBST Büyük Finali ile belli olacak.

Yarı final ve final maçlarının oynanacağı bu etkinlikte Plan-B.Gaming, World Judge ESC, Azzuro Esports ve Keskin Esports Club kozlarını paylaşacak. Kazanan, Güney Kore’de düzenlenen Point Blank International Championship’te ülkemizi temsil etme şansının yanı sıra 15.000 TL’nin sahibi olacak. İkinci takım 7.500 alırken üçüncü ve dördüncü takımlar da 3.250 TL değerinde nakit ödülün sahibi olacak.

Büyük Finalin nefes kesen maçları alandan canlı olarak Point Blank Espor Youtube kanalından izlenebilecek.

2018 yılında yapılan ilk PBST finalinin kazananı Plan-B.Gaming olmuştu ve ülkemizi Brezilya’da düzenlenen PBWC’de temsil ederek üçüncü olmuşlardı. Bakalım bu finalin kazananı kim olacak ve ülkemizi global arenada temsil edecek?

Katılımın ücretsiz olacağı ve alana gelenlere sürpriz ödüllerin dağıtılacağı PBST – PBIC Sezonu Büyük Finali için tüm eSpor severleri 30 Eylül Pazar günü saat 11:30’da İstanbul Şişli’deki Cevahir AVM Teknosa’ya bekliyoruz!