Ana Sayfa Espor Ninjas in Pyjamas Tekrardan Dota2 Sahnelerinde!

Ninjas in Pyjamas Tekrardan Dota2 Sahnelerinde!

1287
Ninjas in Pyjamas Tekrardan Dota2 Sahnelerinde!
Ninjas in Pyjamas Tekrardan Dota2 Sahnelerinde!

  Ninjas in Pyjamas Tekrardan Dota2 Sahnelerinde! Esports dünyası büyüdükçe, yeni girişimler ve sağladıkları imkanlar ile devamlılığını güçlendiren Ninjas in Pyjamas yeni adımını açıklamaktan gurur duyuyor.

Ninjas in Pyjamas’ın yeni Dota 2 takımına merhaba deyin!
* Peter “ppd” Dager
* Adrian “Fata” Trinks
* Martin “Saksa” Sazdov
* Marcus “Ace” Hoelgaard
* Neta “33” Shapira.

Yanlış okumuyorsunuz, NiP dönemin en iyi Dota2 oyuncuları ve yeni ekibiyle oyuna geri dönerek zirveleri hedefliyor.

Uzun zamandır Ninjas in Pyjamas hayranı olanlar bunun zaten sahneye ilk adımları olmadığını bilirler. Bununla birlikte NiP’in, bu üst düzey oyuncuları sancağı altında toplayarak dünya standartlarında, çok oyunculu bir organizasyon olarak alanını genişletmek için doğru yolda gittiğinden herkes hemfikir.

Peter ‘ppd’ Dager, “NiP’e henüz katıldım, takım arkadaşlarımı sevdiğim kadar onlara güveniyorum da… Çok mutluyum. Daha yeni başladık, ancak takımdaki tutku ve özveri, her alanda ilham verici oluyor. NiP’te yeniyim ama şu zamana kadar anladım ki takım arkadaşlarım da Dota’yı NEREDEYSE benim kadar seviyorlar. Umuyoruz ki oyunlarımızı izlemekten keyif alırsınız!”

26 yaşındaki emektar Dota oyuncusu Peter “ppd” Dager, The International in 2015 de dahil olmak üzere bir çok başarıya imza attı. Tecrübesiyle takımın 5. pozisyonunda oynamakla beraber aynı zamanda takımın kaptanı rolünü de üstleniyor. Bu iş için biçilmiş kaftan…

Sırada 25 yaşında, doğuştan oyuncu, profesyonel kariyerine neredeyse on sene önce başlamış ve yeni takımıyla rol değişikliğine giden Alman Adrian “Fata” Trinks var. Fata, geçen seneki International’ı beşincilik sıralamasıyla bitirdi. Performansının devamını NiP’te de bekliyoruz.

Üçüncü üye Marcus “Ace” Hoelgaard ile devam ediyoruz.  Geçen yıl Fata ile birlikte mücadele eden 24 yaşındaki Danimarkalı taşıyıcı rolü oyuncusu Ace, bu zamana kadarki en iyi takım deneyimini Team Secret ile yaşadı. Ace, geçen yılın kilit oyuncularından biri olarak kabul edildi. Kara-altın formayla neler yapabileceğini heyecanla bekliyor olacağız.

23 yaşındaki Martin “Saksa” Sazdov takımın dördüncü pozisyonunda oynayacak. Makedonyalı oyuncunun TI6’yı ikincilikle bitirmek gibi pek çok Valve etkinliklerinde etkileyici geçmişi var. NiP’e hoş geldin Martin!

Son olarak ise Neta “33” Shapira. 21 yaşındaki İsrailli genç oyuncu geçen sezon TI8’den, PPD saflarında OpTic Gaming’e karşı mücadelesinden sekizincilik sıralamasıyla ayrıldı. Sezona takımın offlane oyuncusu olarak devam edecek. Neta geniş şampiyon havuzuyla, Broodmother ve Visage gibi mikro tabanlı kahramanlarla olan inanılmaz performansıyla tanındı.

Ninjas in Pyjamas Tekrardan Dota2 Sahnelerinde!

Ninjas in Pyjamas CEO’su Hicham Chahine,

“Betway ve Ninjas in Pyjamas olarak, oldukça sevdiğimiz DotA2 heyecanı ile Peter “PPD” Dager liderliğindeki DotA2 takımımız, dünya standartlarında birinci sınıf bir takım olarak seçildi. Geçen sene boyunca, oyuna geri dönüş için fırsatları değerlendirirken gözümüzü Dota2 sahnesinden bir an olsun ayırmadık. Böylesine nadide bir fırsat yakalamakla birlikte Ninjas in Pyjamas gibi tecrübeli ve yetenekli bir takıma sahip olduğumuz için çok heyecanlıyız” açıklamalarında bulundu.

İyi şanslar Peter, Adrian, Martin, Neta ve Marcus!

Dahası ve gelişmeler için takipte kalın!