PlayStation Plus Haziran Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

  787
  PlayStation Plus Haziran Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!
  PlayStation Plus Haziran Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

  Sony oyunseverleri mutlu etmeye devam ediyor. PS Plus abonelerini Haziran ayında iki efsane oyun hediyesi bekliyor. Önümüzdeki ay PS Plus abonelerine 2 adet oyun ücretsiz olarak verilecek. Bu oyunlar ise oldukça güzel, kaliteli ve pahalı yapımlar. Playstation Plus Haziran Ayı Ücretsiz Oyunları iki farklı savaş oyunundan oluşuyor. Star Wars Battlefront II ve Call of Duty: WWII.

  Sony’nin PlayStation Plus özelliği kullanıcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Abonelik sistemiyle üye olduğunuz bu özellik size oyunları çevrimiçi olarak oynama imkanı sunuyor. Ayrıca Sony PlayStation Plus abonelerine her ay ücretsiz oyunlar da veriyor. Ancak Sony yaza girmenin heyecanıyla Haziran ayında bombayı patlatıyor. Duyduğunuzda inanamayacağınız iki adet harika oyun hediye edilecek. Bu oyunlar Star Wars Battlefront II ve Call of Duty: WWII.

  Star Wars Battlefront II

  playstation-plus-haziran-ayi-ucretsiz-oyunlari-aciklandiSinema tarihinin efsane serilerinden biri. Star Wars bu zamana kadar pek çok filmiyle izleyenleri ekran başına toplamayı başarmıştı. Sinema sektöründe oldukça saygı duyulan bir seri olan Star Wars’un birçok farklı sektörde de ürünleri bulunuyor. Bunlardan biri ise Star Wars Battlefront isimli oyun serisi. Star Wars için şu ana kadar üretilen çok fazla oyun mevcut. Ancak hiçbiri Star Wars Battlefront II kadar fazla satmadı. Serinin en çok satan oyunu olarak adından söz ettiren oyun 2 Haziran’dan itibaren PS Plus aboneleri için ücretsiz olacak. Abone olan kişiler oyunu kütüphanelerine eklediğinde sonsuza dek sahip olabilecekler.

  Oyunun hikayesi Star Wars Episode VI: Return of the Jedi ile Star Wars Episode VII: The Force Awakens arasında geçiyor. Yönettiğimiz karakter ise İmpatorluğun en elit birliği olan Inferno Squad’ın lideri Iden Versio. Ayrıca hikayenin en güzel kısmı ise birçok farklı karakteri de yönetebilmemiz. Bu sayede Star Wars evreninde yer alan önemli isimleri de görmüş ve onlarla da maceraya atılmış oluyoruz. Luke Skywalker ve Han Solo gibi karakterleri yönetmeyi kim istemez ki? Hikaye modunu bir kenara bırakacak olursak oyun çevrimiçi modlarıyla ön plana çıkıyor. Eğer uzayda bir itdalaşı yapmak istiyorsunuz pilot koltuğu sizi bekliyor.

  Call of Duty: WWII

  playstation-plus-haziran-ayi-ucretsiz-oyunlari-aciklandiOyun sektörünün köklü serilerinden biri olan Call of Duty sıkı hayranlara sahip. Çıkardığı son oyunlarla bu hayranların birçoğunu kaybetmiş olsa da özüne dönmeyi başardı. Call of Duty WWII ile bir kez daha İkinci Dünya Savaşı atmosferini yaşattı. Serinin efsane olan oyunları oyuncular için birçok özel anıya konu olmuştu. Özellikle bir Normandiya Çıkartması var ki anlatılmaz yaşanır derecesindeydi. Sinematik oynanışı oyun sektörüne kazandıran bu markanın özüne yani İkinci Dünya Savaşı’na döndüğü oyun önümüzdeki ay boyunca PS Plus abonelerine ücretsiz olarak hediye edilecek.

  PlayStation Plus Haziran Ayı oyunları 2 Haziran’dan sonra ücretsiz elde edilebilir olacak. Ayrıca Sony’nin geçtiğimiz ay PS Plus abonelerine sunduğu diğer iki oyun da 1 Haziran tarihine kadar ücretsiz olacak. Bu tarihten sonra Cities: Skylines ve Farming Simulator 19 adlı oynlara sahip olmak isteyenler satın almak zorunda kalacak.