Ana Sayfa Paribulog Paribu Mobil ile Pratik ve Hızlı İşlem Avantajı Artık Cepte

Paribu Mobil ile Pratik ve Hızlı İşlem Avantajı Artık Cepte

659
HUBOGI-paribu-mobil-ile-pratik-ve-hizli-islem-avantaji-artik-cepte-1

Paribu mobil sayesinde kullanıcılar, anında ücretsiz üyeliklerini oluşturarak Bitcoin dünyasına ilk adımını atabiliyor. Paribu mobil uygulamasının birçok özelliği ile kullanıcılar işlemlerini saniyeler içinde gerçekleştirme fırsatı yakalıyor.

paribu-mobil-ile-pratik-ve-hizli-islem-avantaji-artik-cepte

Paribu kullanıcıları, Kolay / Al Sat seçeneği ile tek adımda, sadece miktar belirleyerek kripto para işlemi yapabiliyor. Ayrıca Paribu Alarm ile tüm kullanıcılar, seçtikleri kripto paraların belirli fiyata ulaşmasıyla anında bildirim alabiliyorlar. Paribu mobil uygulamasındaki bir diğer özellik ise kullanıcıların hiç vakit kaybetmeden direkt olarak aklındaki işlemi hayata geçirmesini sağlayan Stop-Loss. Bu özellik sayesinde kullanıcılar kripto paraları belirledikleri fiyata ulaştığında otomatik emrin devreye girmesi için Stop-Loss özelliğini kullanabiliyor.

paribu-mobil-ile-pratik-ve-hizli-islem-avantaji-artik-cepte (2)Kullanıcılar, Paribu’nun sağladığı pratik ve hızlı işlem avantajları sayesinde direkt harekete geçebiliyor. Paribu mobilin avantajları bunlarla da bitmiyor, aynı zamanda kullanıcılar istedikleri sayıda kripto parayı favorilerine ekleyip kolaylıkla takip edebilirken, “Market Geçmişi” bölümünden tüm işlemleri anlık ve anonim olarak şeffaflıkla inceleyebiliyorlar.

paribu-mobil-ile-pratik-ve-hizli-islem-avantaji-artik-cepte (3)Bitcoin dünyasına ilk adımınızı Paribu ile atmak  App Store ve Google Play üzerinden uygulamayı hemen indirebilirsiniz.