Ana sayfa Paribulog Paribu ile Kripto Para Alışverişleri Artık Tek Adımda Gerçekleşiyor

Paribu ile Kripto Para Alışverişleri Artık Tek Adımda Gerçekleşiyor

160
hugobi-paribu-ile-kripto-para-alisverisleri-artik-tek-adimda-gerceklesiyor

paribu-ile-kripto-para-alisverisleri-artik-tek-adimda-gerceklesiyor2017 tarihinde ülkemizde kripto para sektörüne hızlı ve emin adımlarla giren Paribu, kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunan bir platform olarak çalışmalarını sürdürüyor. Paribu’da kullanıcılar, işlemlerini tek bir adımda, güvenle gerçekleştirebiliyor.

Kurulduğu günden bu yana, pek çok global başarıya imza atmış olan Paribu, 1.5 milyon kullanıcıya hizmet veren bir platformdur. Yeni kullanıcıları, kripto para piyasası için teşvik etme amacında olan Paribu, üyelerine 10 TL gibi bir rakamla dahi işlem yapma fırsatı sunuyor.

Kolay Al / Sat Seçeneği Paribu Kullanıcılarını Bekliyor

App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilen Paribu uygulamasına üye olmak çok kolay. Üyelik sonrasında, uygulama içinde yer alan “Kolay Al/Sat” seçeneği ile işlem yapmak ve deneyim edinmek de oldukça kolay ve hızlı.

paribu-ile-kripto-para-alisverisleri-artik-tek-adimda-gerceklesiyor

Paribu’da kripto para nasıl alınır?

Uygulama içinde “Kolay Al/Sat” butonuna tıklayan kullanıcıların karşısına Bitcoin, Ethereum, XRP, Tezos, Cosmos ve Tron gibi pek çok kripto para çeşidi çıkıyor. Kullanıcı, dilediği kripto parayı seçip, TL miktarını girerek “AL” butonuna tıkladığında saniyeler içinde alış işlemini gerçekleştirebiliyor.

Paribu’da kripto para nasıl satılır?

Tıpkı kripto para alırken olduğu gibi “Kolay Al/Sat” bölümünden istenen kripto para seçilip, miktar girilir ve “Sat” butonuna tıklayarak, saniyeler içinde satış işlemini gerçekleştirilir.

Tüm kullanıcılarını yarının dünyasına davet eden Paribu’ya hemen katılmak için App Store ve Google Play üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.