Ana sayfa Espor Nintendo, Tetris 99 ile Battle Royale Sahnelerinde!

Nintendo, Tetris 99 ile Battle Royale Sahnelerinde!

722
Nintendo, Tetris 99 ile Battle Royale Sahnelerinde!

Nintendo, Tetris 99 ile Battle Royale Sahnelerinde! Tetris, yeni Tetris 99 oyunu ile Battle Royale furyasına kapılmayan sayılı oyunlar arasından sıyrıldı. Ayrıca Nintendo Direct üzerinden yapılan açıklamalar sırasında Super Mario Maker 2 ve Nintendo Switch için çıkartılacak iki oyun, Fire Emblem ve Fire Emblem: Three Houses hakkında da detaylarla bahsedildi.

99 oyuncunun son ayakta kalan olmak için birbirleriyle online mücadele edecekleri Nintendo Tetris 99, Battle Royale oyun modu hayranları tarafından şaşkınlık ve heyecanla karşılandı. Her ne kadar Fortnite gibi sağa sola koşturmalı, duvar örmeli hareketli bir olmayacak olsa da, rekabetin hala nefes kesici olacağı tartışmasız.

Epic Games Fortnite ile oyun dünyasının altını üstüne getiren Battle Royale oyun kategorisinin uzunca bir süre daha zirveleri oynayacağı bir gerçek. Geçen hafta, Titanfall’un yaratıcısı Respawn tarafından piyasaya sürülen Apex Legends’ın efsanevi başarısı bu fikri destekler nitelikte.

Tetris 99 ile Nintendo’nun da Battle Royale’den ekmeğini yiyeceği apaçık ortada. Oyun, Nintendo Switch Online kullanıcılarına özel olarak bugün açılacak. Tetris 99 mücadeleleri ile nasıl anlara tanıklık edeceğiz, önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Dahası ve gelişmeler için Hubogi!