Ana Sayfa Türkiye'den Haberler METU GEEX Meraklılarını Bekliyor

METU GEEX Meraklılarını Bekliyor

1242
METU GEEX Meraklılarını Bekliyor
METU GEEX Meraklılarını Bekliyor

METU GEEX Meraklılarını Bekliyor! ODTÜ Elektronik Sporlar Topluluğu’nun düzenlediği ve bu yıl ilki gerçekleşecek olan METU GEEX etkinliği; oyun ve elektronik eğlenceyi 9-10 Mart tarihlerinde ODTÜ Spor Merkezi’nde bir araya getirecek.

METU GEEX’te tanışma fırsatı elde edeceğimiz, yayın kanallarında ve sosyal medyada büyük kitlelere ulaşan ünlü isimler; Ferit ‘Wtcn’ Karakaya, Tuna ‘PintiPanda’ Akşen, Can Sungur, Enis Kirazoğlu ve POST42 ekibi oyun ve yayıncılığın merak edilenlerini paylaşacaklar, kendi tecrübelerini ziyaretçilere aktaracaklar.

Türkiye Espor Federasyonu ve Spor Genel Müdürlüğü’nün katkıları ve 8 farklı üniversitenin Elektronik Sporlar topluluklarının katılımıyla Türkiye çapındaki ilk “Resmi Üniversiteler Arası League of Legends ve Counter Strike: Global Offensive Turnuvaları” gerçekleşecek, bu turnuvalar etkinlik alanındaki ekranlarda veyahut canlı yayınlarımızdan izlenilebilecekler.

Birbirinden güzel kostümlerin arasında, alanında uzman jürimiz tarafından en iyi kostümlerin ödüllendirileceği cosplay yarışmamız, yarışmacıların sevdikleri karakterlerini tanımamıza ve yaratıcı yönlerini görmemize olanak sağlarken bizlere renkli anlar yaşatacak.

Fuaye alanında ise birçok firma katılım gösterecek ve standların yanı sıra birbirinden etkinlik standları, çeşitli masa oyunları yer alacak, katılımcılarımız etkinliğin tadını doyasıya çıkartabilecek.

Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi ve bilet satın almak için etkinlik websitesi www.metugeex.com’u ziyaret edebilir, tüm merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz.