Ana sayfa Global Haberler Nicolas Cage Dead by Daylight’a Geliyor

Nicolas Cage Dead by Daylight’a Geliyor

98
Nicolas Cage Dead by Daylight'a Geliyor

Hollywood’un megastarı Nicolas Cage, Dead by Daylight’a geliyor.

Oyun şimdiye kadar düzenli olarak ünlü film katillerini ve diğer oyunlardan çeşitli karakterleri ekledi. Ancak ilk kez gerçek bir kişiyi oyuna ekliyor. Nicholas Cage oyunda kendisini oynayacak ve bir Survivor rolünü üstlenecek.

“Sayısız ödül ve dünyanın dört bir yanında çekilen yüzden fazla filmden sonra Nicolas Cage her şeyi görmüş ve her şeyi yapmıştı – ya da öyle sanıyordu.

Nicolas Cage Dead by Daylight'a Geliyor

Sette hayatının rolünü çekerken, performansı anlaşılmaz bir güce sahip kötü niyetli bir varlık olan The Entity’yi çağırdı. Aktör kısa bir süre sonra kendini, en acımasız film eleştirmeninden bile daha ölümcül olan bir dizi korkunç Katilden kurtulmak zorunda kaldığı uhrevi Sis’in içinde buldu.”

Dead by Daylight bu güncellemeyle ilgili bir fragman yayınladı.

Dead by Daylight’ın Youtube kanalı üzerinden bir fragman yayınlandı. Bu fragmanda, yeni gelecek olan Nicolas Cage karakteri hakkında ufak bir tanıtım yer alıyor.

Dead by Daylight’ın Twitter hesabından da bir paylaşımda bulunuldu.

“Hayatımın performansı. Dead by Daylight: Nicolas Cage. Yakınınızdaki bir diyara geliyor. Daha fazlasını 5 Temmuz’da öğrenin.”

Nicolas Cage hakkında daha fazla bilgi 5 Temmuz’da açıklanacak. O zamana kadar, geliştiricinin 8. Yıl için neler sakladığını görmek için önümüzdeki hafta yayınlanacak olan Dead by Daylight 7. yıldönümü canlı yayınını izleyebilirsiniz.

Dead by Daylight her yıl yıldönümünü yeni duyuruların canlı yayınıyla kutluyor. Bu nedenle önümüzdeki hafta yayınlanacak yayında daha fazla haber gelebilir.

Nicolas Cage’in Dead by Daylight’a girmesi hakkında ne düşünüyorsunuz ve sizce oyuna nasıl uygulanacak? Fikirlerinizi yorumlarda bekliyoruz.