Ana Sayfa Global Haberler MMORPG Oyunu Black Desert Genişlemeye Devam Ediyor!

MMORPG Oyunu Black Desert Genişlemeye Devam Ediyor!

1439
MMORPG Oyunu Black Desert Genişlemeye Devam Ediyor!
MMORPG Oyunu Black Desert Genişlemeye Devam Ediyor!

MMORPG Oyunu Black Desert Genişlemeye Devam Ediyor! – Hubogi Türkiye’nin en beğenilen MMORPG oyunu Black Desert Online, sürekli oyunu güncel tutmaya ve güncel olayları takip eden etkinlikleri ile oyuncularını bir an olsun boş bırakmıyor. Eklenen yeni içerikler, etkinlikler ve güncellemeler ile oyun dünyasını zenginleştiren Black Desert Online, Dünya Kupası süresince devam edecek olan Futbol Festivali’ne tüm spor severleri davet ediyor. Ayrıcayaz ayının keyfini oyunda da çıkarmayı sağlayan Termian Su Festivali ile hem genişlemeye hem de oyuncularını mutlu etmeye devam eden Black Desert Online, geçtiğimiz yama ile güçlendirdiği sınıflarıyla aksiyonun ve maceranın merkezi haline geldi.

Geçtiğimiz günlerde oyun içerisindeki PvP turnuvası etkinliğiyle oyuna heyecan katan Açık Dünya içerikli MMORPG Black Desert Online,28 Haziran’da yepyeni bir etkinliğe hazırlanıyor. Yaz Festivali olan Thermian Su Festivali ile oyuncularını eğlendirmeye devam edecek olan oyun içerisinde çeşitli aktiviteler ve görevler gelecek, festival şu sıcak günlerde oyuncuları oyun içerisinde serinletecek!

MMORPG Oyunu Black Desert Genişlemeye Devam EdiyorYaz etkinliklerinin yanı sıra Steam’de başlayan indirimlere Black Desert Online’ın yapımcı firması Pearl Abyss’de katılmaya karar verdi. Steam ve Web üzerinden yapılacak alımlarda %50 İndirim fırsatı 21 Haziran itibari ile geçici bir süreliğine oyuncuları bekliyor! Bu önemli indirimi kaçırmamak için şimdiden acele etmekte fayda var çünkü Steam indirimlerinin bitişinden önce indirim fırsatı kapanabilir.

MMORPG Oyunu Black Desert Genişlemeye Devam Ediyor! Oyun içerisindeki etkinliklerle oyuncularının dikkatini hep üzerinde tutan Black Desert Online ekibi, özel bir içerikle farklı bir etkinlik tasarlıyor. Özellikle yüksek miktarlı ve uluslararası olan Gizli Görev etkinliği oyuncuları oldukça hareketlendirecek gibi gözüküyor. Henüz tam olarak ödül miktarı belirtilmemiş olsa da beklentiler “5.000 TL civarında ödüllü” bir görev olacağı yönünde. Detaylar için The MMORPG Black Desert Türkiye ve MENA web sitesini takip edebilirsiniz.

MMORPG Oyunu Black Desert Genişlemeye Devam EdiyorMMORPG oyunu Black Desert Online sürekli güncellemelerle oyuncularını sevindirmeye ve oyunu aktif tutmaya devam ediyor. Futbol Festivali etkinlikleri ve yeni eklenen diğer etkinliklerle de genişlemeye devam ediyor. Bu yazın en eğlenceli MMORPG dünyasındaki yenilikleri takip etmeyi unutmayın, özel etkinlikleri kaçırmayın!